Přejít na obsah

AV receiver a repro - prosím o radu


Doporučené příspěvky

Jj když jsem dva měsíce marodil, mělo to několik vedlejších účinků:

- naposlouchal jsem desítky hodin muziky, na kterou předtím doma nebyl čas nebo nálada - zamiloval jsem si Snarky Puppy, bomba

- uštval jsem jezevčíka, jednoho dne chudák vypustil duši, taxem konečně koupil toho stěračovýho rotvajlera od stejného chovatele

- překalibroval jsem Lyngdorfa, jak jen mu Instant říká ... henten oný geret?

- pořídil jsem další sluchátka, abych k planárům a tlakovým měničům měl i něco klasického :-)

 

+1, je pravda že si to měl trochu delší než já, aspoň v to pevně doufám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za další tip. Pro Denon mluví také trochu vyšší výkon. Pocitově se asi také k němu přikláním.

 

Zvukovo nemám tušenia, snáď aspoň jedného pomôžem vyhodiť. Konštrukčne mi to z fotiek pripadá asi takto:

 

Veľmi tesná skupina s rozmazanou cieľovou fotkou:

Denon

Marantz

Onkyo

 

Za tou skupinou pár metrov vzadu

Pioneer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ač by se mi líbil cenově Pioneer škrtám ho. Denon nebo Onkyo. Díky za infa.

 

Řešil jsem něco podobnýho a nakonec vzal právě ten Pioneer. Rozhodně nemám naposloucáno tolik, co kolegové nade mnou, ale po půl roce vlastnicví musím říct spokojenost. Bedny mám taky zde doporučený KEF Q300 a nemám výhrady ani při poslechu hudby ani filmů. Btw u těc filmů se i líbí srozumitelnost mluvenýho slova. Předtím jsem měl nějaký Onkyo a to bylo v tomhle ohledu podstatně horší. Jo a proti Onkyu mi ten Pioneer přijde taky trochu víc user friendly. Vlastně v tomhle ohledu překonává skoro všechny moje (pravda velmi omezený) zkušenosti.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, před časem se tu řešili gramce. Vzhledem k tomu, že nějaké staré desky také mám a nyní se mi naskytla možnost pořídit další, poradíte něco do začátku? Nejlépe ve stříbrném designu k Denon AVR3808A a DVD3800BD. Připojeno by bylo k onomu AVR Denon a repro Dynaudio. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bohužel nevím. Leží to v krabicích na půdě, nevím ani, jestli budou všechny ještě použitelné... Jen právě sonduji možnosti, že bych to zase po těch letech oživil...

Před Vánoci jsem totiž získal nějaké kousky, které bych si rád poslechl. Nějaké originály z USA, např. Elvis Presley a jeho 2LP Aloha from Hawaii, black label version, nějaké LP Raye Orbisona atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pamatujete někdo jak se kdysi dávno některá užitková auta startovala takovou tou plynovou patronou nebo novinama v sání? Před padesáti lety jsem rád koukal na tátu, jak s tím zručně zachází... byl to v mých očích machr. 

 

P.S. Pokud tušíte, že se opět strefuju do vinylu, tak tušíte správně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... aneb když si chcete pustit nějakou hudbu ...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Kamarád rutinér vždycky ještě vytáhne krásně bílé bavlněné rukavičky na manipulaci s vinylem. Se mi ten jeho obřad u kafíčka vždycky strašně líbí :clap:Mě vždycky říká, hele já se ti při té pětiminutové přípravě desky tak krásně odreaguji od okolního světa, že jsem plně připraven k poslechu od první skladby....a ono na tom něco asi bude. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...