Přejít na obsah

AV receiver a repro - prosím o radu


Doporučené příspěvky

Mrkni na forum.avmania.cz do sekce Koupim, je tam vlakno kde se hlasi lidi. Ja sem se pripojil k particce tam a uz nejaky dva tri mesice vesele posloucham default_smile.gif podle me uz je tam zase poradnik na dalsi “rodinu”

 

Edit: jako tip kdyby se nikdo neozval tady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Hezké to máte, já stále čekám na předzesilovač, angláni ne a ne se z Covidu vzpamatovat <_< Rodina mě dala dvě hodiny prostor, tak jsem sundal grily a za pomoci Roger Waterse jsem vyhnal po delší době pavouky :punk: Koukám že jsou membrány od reproduktorů nějaké zaprášené, můžu se zeptat jak je čistíte, zdali vůbec? Napadl mě vlhký hadřík, ale zase abych něco nerozbil, na to jsem já expert..... 

_20200718_133536.JPG

_20200718_133409.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli to vubec muzu dat to tohoto hi-fi vlakna, ale zkusim to.

Odesel mi mikrosystem a chtel bych k nove televizi poridit i novy zvuk v podobe opet nejakeho mikrosystemu.

Chtel bych televizi propojit kabelem, takze by to melo mit digitalni opticky vstup. Dale bych chtel aby to umelo dab+.  Jinak asi nic specialniho. Naroky na zvuk nemam nijak extra vysoke. Cenovka pouhych 10K.

Zatim mi vyšla jako jedina moznost ONKYO cs-375d.

Jdu spravnym smerem, nebo mi navrhnete jine reseni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To samozřejmě ne, ale o tom jsi také nic nepsal 🙂 V dobách služeb Tidal/Spotify/Apple Music a různých možností streamování mi CD pro nenáročný poslech nepřijde jako nutnost, ale chápu, že pokud máš nějakou sbírku, tak to je podmínka.

Tím pádem bohužel neporadím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsme to tu dřív řešili, s CD asi souhlasím, s MP3 méně (a to dostaneš bezproblému i do toho Soundbaru), ale jak říkám, tím pádem musíš vážně do nějakého mikrosystému a s tím já neporadím, můj upgrade z mikrosystému Cambridge Audio One na mikrosystém Luxman&Lumin&Bowers&Lyngdorf&SilentWire&Nordost&Electrocompaniet Ti asi moc nepomůže :D 

Upraveno uživatelem Andrew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Andrew napsal:

Už jsme to tu dřív řešili, s CD asi souhlasím, s MP3 méně (a to dostaneš bezproblému i do toho Soundbaru), ale jak říkám, tím pádem musíš vážně do nějakého mikrosystému a s tím já neporadím, můj upgrade z mikrosystému Cambridge Audio One na mikrosystém Luxman&Lumin&Bowers&Lyngdorf&SilentWire&Nordost&Electrocompaniet Ti asi moc nepomůže :D 

 

Ale naopak. Díky tvé zmínce o Cambridge Audio One jsem oklikou našel případnou další variantu - Denon RCD-M41DAB B

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...