Přejít na obsah

AV receiver a repro - prosím o radu


Doporučené příspěvky

měl bych dotaz ohledně nějakýho soundbaru, nebo nějaké levné repro soustavy k telce.. když nějakej film začne basovat tak se to nedá poslouchat a celkově je to slabota.

Koukal jsem na nějaký podélný soundbary pod TV....i Lidl má něco v nabídce :D  Prostě neřešil to někdo? Určitě nepotřebují žádný HighEnd.. prostě za "dobře" :)

Jinak telka je 55" Samsung, vstupy klasika hdmi,usb,jack..

dík moc za případný tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj audiofilové,

využiju thread, který je přesně pro mě.. Jako audio neználek jsem koupí nového bytu, přišel ke 4 stropním repro DALI Phantom H-80 a 305cm plátnu s kvalitním projektorem. Přidám k nim 2 malé JAMO a časem pořídím centr a zadní repro. No a teď k věci: poraďte mi prosím čím to celé krmit aneb jaký AV receiver koupit. Zadání je následující:

- budget: kolem 15000 Kč (vzhledem ke koupi bytu a dalšímu zařizování nemůžu momentálně více)

- 80% filmy/seriály přes projektor, 10% hudba, 10% PS4

- táhne mě to k Denonu (X1600 nebo X2600), nebo je lepší se uchýlit k Pioneer či Onkyo - nebo?

Děkuji za rady.

 

Upraveno uživatelem Adamwait4it
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní zprávy, Creek začal konečně po delší prodlevě dodávat dealerům novou řadu jeho produktů včetně vestavěného modulu phono předzesilovače, po kterém tak toužím a který nadále spolupracuje s mojí padesátkou. Ježíšek tedy snad donese gramec, Vámi doporučený Duálek, díkas :punk:

https://www.creekaudio.com/products/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak modul do měsíce, ale co, nikam nespěchám, ale nová produkce mordy jako z děla :wacko: Kamarád má domluvený poslech nového zesilovače Voyage I20 a cenovka doporučená pro ČR nějákých 130.000,-Kč, no ty vole, aůůůů....Jsem mu říkal plus mínus pade, co jsem četl ve 2019 že bude stát, no tak včera šel do vrtule a prý že na ten poslech snad nemá ani cenu už jezdit :lol: Všechno nám to nějak leze na horu pozoruji a to dost, ať už hodinky, kola, elektronika...jednou budeme ty naše staré kousky vyvažovat zlatem.

https://www.stereonet.co.uk/reviews/creek-audio-voyage-i20-integrated-amplifier-review

voyage-i20-inside-angle__large_full.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panstvo, je Marantz Melody X s repráky Wharfedale evo 4.1 nebo Indiana Line 261 blbost? Případně s jinými repráky. Mám díky Andrewovi CA One v pracovně a do obýváku chci taky něco místo starého Pioneera. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 1 hodinou, neuromancer napsal:

Ja by som ten nadpis preformuloval. Namiesto "Americane v prvni polovine roku koupili vic vinylu nez CD" by som napisal "Americane v prvni polovine roku koupili min CD nez vinylu"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, neuromancer napsal:

Již brzy :punk: Jsem rád že naše vesnička drží krok z USA, protože tady ho má taky každý :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, eskimak napsal:

Ja by som ten nadpis preformuloval. Namiesto "Americane v prvni polovine roku koupili vic vinylu nez CD" by som napisal "Americane v prvni polovine roku koupili min CD nez vinylu"

Presne :) Prodeje CD se v USA uz dostaly dokonce i pod prodeje vinylu :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a hlavně takový gramofon v autě je sen každého kovaného audiofila s diagnozou neurosa audiophilia a nutkáním nekonečně ladit a "vylepšovat" charakteristický zvuk (protože neutralita je co? neutralita je fuj). Protože když jedeš trasou A, tak to hraje jinak než když se vracíš trasou B atd... to si pak každý kopeček a každou zatáčky vychutnáš úplně jinak 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...