Přejít na obsah

AV receiver a repro - prosím o radu


Doporučené příspěvky

Hmm, imho Lyngdorf za pochodu neovlivňuje celkovou hlasitost. To zvyšování/snižování hlasitosti před kalibrací je tam jen pro exaktní nalezení referenční úrovně pro měření. Ale to je fuk, hlavně že tam slyšíš posun.

 

Jinak toho efektu jsem si taky všiml: můžu pouštět muziku ?víc nahlas? a přesto ?to neřve?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri Ty si děláš srandu, ale vážně bych Ti přál to slyšet ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Slyšel jsem toho upřímně dost a plně si uvědomuji že může být lépe, ale také o dost peněz v kešeni méně, takže ne, děkuji :-) Já jsem se systémem happy a hlavně jelikož nemám na poslech moc času, prostě poslouchám a nějak moc nic neřeším, hraje mi to dobře. Když už přijde na řadu nějaká slabá placka, která mi nevyhovuje, přidám nebo uberu na basu, výškách a zase jsem spokojený....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ked uz to beries takto, tak ja som si z tohto vlakna odniesol novy poznatok, a to ze "zlava je zaklad dobreho zvuku" :)

Jako sleva? No jo no, tak ta vždycky potěší, speciálně u nás kde je všechno přepálené daleko víc než ve zbytku EU. Byl jsem docela překvapený v hifi sektoru co se děje s cenami, jak už jsem psal, je to podobné jako při nákupu hodinek u AD :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jako sleva? No jo no, tak ta vždycky potěší, speciálně u nás kde je všechno přepálené daleko víc než ve zbytku EU. Byl jsem docela překvapený v hifi sektoru co se děje s cenami, jak už jsem psal, je to podobné jako při nákupu hodinek u AD :-)

Proc tady vlastne furt zustavas, kdyz je tu vsechno nahovno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc tady vlastne furt zustavas, kdyz je tu vsechno nahovno?

Jak všechno? Za hovno tady stojí jenom lidi a počasí, jinak cajk. No a lidi se pomalu lepší, no a počasí díky globálnímu oteplování také, takže tomu dávám ještě šanci :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...