Přejít na obsah

AV receiver a repro - prosím o radu


Doporučené příspěvky

 

takže pokusy dokončeny
 
zdroj zvuku Tidal .... jedna skladba .... stejné nastavení hlasitosti
 
předešlu, že jsem propojil síťovou pračku s routerem kabelem a vypnul wifi
 
1.KlinkenKabel jsem strčil do AUX a druhej konec do PC, aby měl Duke klidné spaní :D ......hraje to úplně na hovno ....potichu a jakoby zastřeně
.... takže vyhozený prachy ..... ale kabel za to zřejmě nemůže .... to bude problém PC x zvuková karta
 
2.spojení skrz BT vyneslo zvuk do výšin
 
3. no a nejlíp to hraje, když to pouštím z telefonu, což ovšem nevyřešilo můj problém, páč pouštět si to z telefonu mě nebaví
 
 
takže co teď? je nějaký udělátko který by z PC přes Klinkenkabel ten zvuk trochu oživilo, nebo je potřeba zásah do PC a koupit lepší, jinou kartu
 
a nebo to strčit jinam než do AUX ?

 

Jestli máš na zvukovce optický / koax výstup, připojil bych PC k Denonu právě optickým kabelem nebo coaxem. Denon má vlastní DAC, tak si digitální signál zpracuje sám ve výrazně lepší kvalitě než zvukovka. Pokud zvukovka takový výstup nemá, koupil bych novou. Tohle mi připadá jako jediná smysluplná cesta, bluetooth je ztrátový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YPO a nechceš se vybodnout na PC a jet přes tu Yamahu, kterou tu kluci vychvalují a já sám mám pocit, že je úplně skvělá... v Alze za 4K CZK

já jí nepotřebuju mám tohle https://www.denon.cz/cz/product/hifi/networkplayer/dnp800ne

 

ale když sedím u pc tak je pro mě jednodušší si pouštět Tidal přes desktop aplikaci než přes telefon ....... i vyhledávání je příjemnější ..... no nic než další zmatený upgrady to budu dělat tak, že na PC si budu vyhledávat a pouštět to budu přes iPad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YPO a nechceš se vybodnout na PC a jet přes tu Yamahu, kterou tu kluci vychvalují a já sám mám pocit, že je úplně skvělá... v Alze za 4K CZK

 

 

Nebo, no. Jediná nevýhoda je, že nemá digitální výstup pro použití externího DACu / DACu v zesilovači.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ani v tý nový, co "teď" přijde? Já měl za to, že do těch nových řad mají kooperaci právě s B&W

Nejvyšší audio jde objednat až od 5 výše, u B&O to bylo taky tak, do 3/4 šel jenom Harman Kardon. Upraveno uživatelem neuromancer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedna věc mi je teda velká záhada .... jestli to správně chápu tak Tidal desktop verze nepodopruje airplay ..... jak je možný když to pošlu do streameru z PC skrz BT, že se na streameru objevujou názvy skladeb ?

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

afri ..... Kožicha si můžeš pustit i na streameru ..... TVL kdy už ti to dojde :D

 

Až ti vypnou wifi, tak mi zavolej a já ti pustím Lájoška do telefonu :lol2: Ale je vidět že Vás to baví, Tidal, airplay, Pitval, BT, straeming, vždyť já bych to neuměl ani zapnout, natož to nastavit....to není nic pro mě :alien1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až ti vypnou wifi, tak mi zavolej a já ti pustím Lájoška do telefonu :lol2: Ale je vidět že Vás to baví, Tidal, airplay, Pitval, BT, straeming, vždyť já bych to neuměl ani zapnout, natož to nastavit....to není nic pro mě :alien1:

až mi vypnou wifi tak budu smutnej ..... stačí že tu nejde každý dva dny proud ...... včera sem šel spát asi v sedum

 

afri já jsem hudební barbar už i pro to, že vesměs poslouchám i přes svůj věk elektronickou muziku a mám uši tak nějak uprostřed hlavy, ale rozdíl ve zvuku FM a ze streameru slyším .... jestli je horší to nebo to nebudu tvrdit aby nevznikla nějaká šarvátka

 

jestli máš na digestoři BT, tak si zkus pustit nějakou oddychovku ve flacu nebo ve 320cítce (pro karlose) odtud https://chillout.zone/ ..... myslím že by se ti to mohlo líbit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až mi vypnou wifi tak budu smutnej ..... stačí že tu nejde každý dva dny proud ...... včera sem šel spát asi v sedum

 

afri já jsem hudební barbar už i pro to, že vesměs poslouchám i přes svůj věk elektronickou muziku a mám uši tak nějak uprostřed hlavy, ale rozdíl ve zvuku FM a ze streameru slyším .... jestli je horší to nebo to nebudu tvrdit aby nevznikla nějaká šarvátka

 

jestli máš na digestoři BT, tak si zkus pustit nějakou oddychovku ve flacu nebo ve 320cítce (pro karlose) odtud https://chillout.zone/ ..... myslím že by se ti to mohlo líbit

 

Manželka jede přes BT svoje věci a baví ji to, občas tam pustí i nějáké to vzdálenější rádio, jo a výstup je kvaltiní. Já nemám tak nějak tu potřebu ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...