Přejít na obsah

AV receiver a repro - prosím o radu


Doporučené příspěvky

ta se ovšem zapojuje přímo na výstup z JE Dukovany, bo jiné zdroje začínají po pár taktech EBM hořet... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor, o jaderných elektrárnách vím o něco víc než o zesilovačích (fakt si nedělám prdel, někde ještě najdu diplom, absolvoval jsem katedru tepelná a jaderná energetická zařízení, měl jsem podnikové stipendium od jedné nejmenované JE)

takže vím, že tyto síťové pračky vyžadují tento přídavný modul s plutoniovým kapacitorem, bez toho nejde synchronizovat se sekundárním okruhem JE

https://www.oreillyauto.com/flux-capacitor?q=121g

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor, o jaderných elektrárnách vím o něco víc než o zesilovačích (fakt si nedělám prdel, někde ještě najdu diplom, absolvoval jsem katedru tepelná a jaderná energetická zařízení, měl jsem podnikové stipendium od jedné nejmenované JE)

takže vím, že tyto síťové pračky vyžadují tento přídavný modul s plutoniovým kapacitorem, bez toho nejde synchronizovat se sekundárním okruhem JE

https://www.oreillyauto.com/flux-capacitor?q=121g

to jsem samozřejmě pro laiky zapomněl zmínit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicméně ještě jeden takový humorný fakt na dobrou noc: když taková síťová pračka po pár taktech EBM přejde do nestabilní fáze (my odborníci mezi sebou někdy tiše říkáme "blafne"), tak ty plameny, pozorované pod správým úhlem, mění barvu podle toho, jaká muzika se nejčastěji pouštěla - použité články totiž mají paměťový efekt že - no a nejhnusnější fialové plameny pozoroval skalní fanoušek Evy a Vaška.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicméně ještě jeden takový humorný fakt na dobrou noc: když taková síťová pračka po pár taktech EBM přejde do nestabilní fáze (my odborníci mezi sebou někdy tiše říkáme "blafne"), tak ty plameny, pozorované pod správým úhlem, mění barvu podle toho, jaká muzika se nejčastěji pouštěla - použité články totiž mají paměťový efekt že - no a nejhnusnější fialové plameny pozoroval skalní fanoušek Evy a Vaška.

No výborně, krásné a romantické!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, jasan nebo teak na podložky pod reprokabely zlepšuje témbr ženských hlasů o 8%

na mužské hlasy jsou dubové podložky. A pro sbor kastrovaných mnichů jedině buk...

...tak ten naštěstí mám...uff. Teď ten zbytek. Upraveno uživatelem Sacíbagr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud sháníš tankovou ocel, tak máš štěstí, že jdu kolem, byl jsem velitelem tankové čety VÚ Domažlice a vím kde nechává klíče správce vozového parku. Povinný smajlík zde :-)

 

P.S. v těch Domažlicích jsem bohužel skutečně sloužil, četař absolvent..

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Síťová pračka usměrňuje proud ze zásuvky, což je pro výstup kvalitní hudby velmi důležité. Ví to každý hifi amatér :-)

 

http://www.audiofriend.cz/elektricke-napajeni/sitove-pracky-filtry-ochrany/

Jojo, připoj svůj zesilovač na usměrněných 240 V a pak nám při svíčce popiš své pocity.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, připoj svůj zesilovač na usměrněných 240 V a pak nám při svíčce popiš své pocity. :)

Včera mi byla jedna nabídnuta, asi dvakrát dražší než můj zesilovač a to už bych upřímně své ženě a konec konců celému mému okolí nikdy nevysvětlil :-) To už by na mě opravdu někde tu síť hodili, pár měsíců drželi v kleci a cpali do mě chemii :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mi byla jedna nabídnuta, asi dvakrát dražší než můj zesilovač a to už bych upřímně své ženě a konec konců celému mému okolí nikdy nevysvětlil :-) To už by na mě opravdu někde tu síť hodili, pár měsíců drželi v kleci a cpali do mě chemii :-)

Ak by si sa predsa len rozhodol ist do toho, na produkty PS audio viem vyriesit cenu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasr. webplayer v safari ne a ne naběhnout, říkám si fajn, nainstaluju chrome nebo mozillu... no hádej co píše applestore - tato apikace není kompatibilní s vašim zařízením

a proč si prostě nestáhneš Tidal aplikaci .... na tu žádnej prohlížeč nepotřebuješ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...