Jump to content

AV receiver a repro - prosím o radu

Recommended Posts

• Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Teď teprve začne sranda 

Myslím že zásadním momentem je výběr přenosky, případně trochu ramínko, gramofon (pokud se člověk rozhodne pro quartz, nebo řemínek) je pak otázkou především ceny/designu a vychytávek jako automatické

No vidíš, tady máš i vestavný předzesilovač, tak nemusíš kupovat tu "kartičku" do Creeka Edit: I když dávat ke gramofonu Bluetooth? WTF? To bych vážně šel raději do nějakého retro kousku...

Ale DAF su celkom slusny punk so syntakom.. minule som niekde videl aktualne video, taky stary plesaty ujo sa tam zvijal, pecka

a ked uz je piatok, tak klasika.. Blue Monday :) minuly weekend som to doma vypeckoval a dcery trsali o106.. a nechapali aky to ma suvis s Mirom Zbirkom

How does it feel..

...já dnes ráno obšťastnil rodinu (celou platňou) Karolkom Duchoňom...je tam i jedna tématická o jazvečíkovi.

Edited by Sacíbagr

Afri donesie antenu!

Přesně a už jsem vymyslel i zapojení aby nám té milované hifi neshořeli :-)

post-364-0-46481900-1552679140_thumb.jpg

Edited by African

Konečně něco v duchu názvu vlákna: AV jezefčík

Domácí kino 5.1 nemám ani neplánuju mít, ale když je tento krasavec s 5x80 Watt k mání za 100 liber... za ty prachy dobrý i jako dekorace, nebo ne?

prosím rozmluvte mi někdo nákup této zbytečnosti...

post-166-0-22462000-1552679429_thumb.jpeg

Prosím, prosím, řekni že k němu máš i jiný zdroj než tuner, prosím...

Jasný, tuner je jen doplněk+ ipod a internetová rádia které tu doporučil Ipo nejsou vůbec špatný. Hlavní zdroj je pc a externí zvuk. Karta EMU 2002 což bude možná teď nejslabší článek řetězu. Repro stare regály BW 602.

Jezevčík zapojen zatím jsem ho jen tak polechtal na břiše. Koukal jsem s otevřenou hubou co dovede oproti do dneška používanému avr od denonu dra 375 je to nebe a dudy...

Sraz jezevčík v Blavě si dovedu živé představit jak dojedu vlakem s jezevčíkem v batůžku. Jestli bere Afri anténu vezmu tuner z šlechtické rady jezevčíků

Edited by David Tichy

Jasný, tuner je jen doplněk+ ipod a internetová rádia které tu doporučil Ipo nejsou vůbec špatný. Hlavní zdroj je pc a externí zvuk. Karta EMU 2002 což bude možná teď nejslabší článek řetězu. Repro stare regály BW 602.

Jezevčík zapojen zatím jsem ho jen tak polechtal na břiše. Koukal jsem s otevřenou hubou co dovede oproti do dneška používanému avr od denonu dra 375 je to nebe a dudy...

Sraz jezevčík v Blavě si dovedu živé představit jak dojedu vlakem s jezevčíkem v batůžku. Jestli bere Afri anténu vezmu tuner z šlechtické rady jezevčíků

A teď rychle odsud, příteli!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kua Instant nemáš mail na CEO TEAC? že bychom mu napsali o podíl na zisku - vytváříme mu tady novou generaci zákazníků - až jim odroste jezefčík, půjdou do nového TEACu atd...

Ja nanho mail nemam, ale obavam sa ze on na mna uz ano :-D

Díky za radu.

Jak už bylo napsáno někde nahoře, hudba musí hlavně bavit. Mě to v téhle mojí sestavě baví a dostačuje. Teď jsem spokojený...

Ikdyž nějaký ten DAC lepší... hmm

Nějaký DAC lepší = Schiit Bifrost Multibit