Přejít na obsah

Diversky automat do 300$ <=45 mm


Doporučené příspěvky

Deep Blue do 300 USD asi leda řady Master 1000, PRO TAC 1000, NATO Diver 300 (ale to je desna kopirka).

Ovsem s tahem to bude pres 300 kila. 

Ty nejhezci hodinky uz Deep Blue asi vyrobilo (tedy krome Daynight 65 T100 chronograph - naprosta nadhera). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do $300 je to oříšek. Spíš bych něco došetřil a zatím se dál rozhlížel a třídil. Pokud je však "volání divočiny" silnější, mrkni se třeba po něčem se Seiko NH36. Třeba tady mají různé modely za přijatelnou cenu a u SW mívali i free shipping. Shop mám ověřený. Prolez jejich web a uvidíš sám, jestli se něco bude líbit.  

Google poradí, ale bude to při této ceně něco za něco. 

Upraveno uživatelem T1000
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aragon Divemaster 45mm T100 mám na cestě, vlastně zapracovaný Seiko automat, tritium, cena snová, recenze v US top. Je to takový homage na Omegu a spol. Prostě jsem ale neodolal a podlehl zvědavosti. Osahám a buď nechám jako tooly, nebo pustím do davu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Deep Blue Pro Aqua 1500 a jako hodinky jsou to pekne ale zdaji se mi nejake male :lol2:

Ty mají stejné rozměry jako ty moje Divemastery. A měl jsem 14 dnů stejný pocit. Přitom jsou na moje 18cm zápěstí akorát. To dělá ten menší cifr. Musí se na to koukat celkově i s lunetou. V zrcadle a na fotce jsou akorát, napřímo se zdají malé. Ale nejsou ;) Upraveno uživatelem Marty73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...