Přejít na obsah

YEMA


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

vieme v com bude zasadny rozdiel medzi kalibrami MBP1000 a MBP2000? 

tuto zazracnu formulku som cital: "Our new in-house Caliber YEMA2000 is an evolution of the first-generation MBP1000. Several components have been improved in order to achieve fundamental gains in terms of precision and durability. Its design combines manufacturing simplicity and efficiency offering great precision and reliability at a competitive price-quality ratio." 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

v rámci newspeaku to patrně znamená něco ve smyslu

 ošidili jsme co se dalo, abychom ušetřili pár Euro,
ale strojek přesto ještě furt funguje docela dobře,
tak si toho ani nevšimnete.
Náš další vývoj bude pokračovat v témže smyslu
;o)

doufám, že nemám pravdu a že na každém šprochu se trocha pravdy bezpodmínečně nenacházet nemusí

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z jejich benchmarku se snažili být o něco lepší než standardní ETA..

Yema -/+ 10 s/j -> ETA -/+ 12 s/j

Yema  Max -/+ 25 s/j -> ETA Max -/+ 30 s/j

-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem odborník na kistarter, ale na základě toho: -> https://www.kickstarter.com/help/handbook/funding “Kickstarter uses an all-or-nothing funding model. If your project doesn’t reach its goal, then funds don’t get collected, and no money changes hands.”

zdá se, že pokud nedosáhnou cíle, Kickstarter vrátí peníze.. A cíl je pravděpodobně 2 x 1948 kusů? Pro jejich první kickstarter byl cíl yema 200tis. EUR a výsledek byl na konci téměř jeden milion..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbí se mi také ty GMT, ale četl jsem více o Yemě a spousta lidí si stěžuji, museli hodinky vrátit kvůli různým problémům ..
 

Takže si nejsem jistý .. Opravdu bych nechtěl vrátit hodinky do Francie poštou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl bronzovky z minulého kickstarteru. Problémy s nimi jsem neměl. Je pravda, že přesnost nebyla úplně nejlepší, měl jsem +15/den, ale bylo to stabilní, tak by nebyl problém to vyštelovat lépe.

Pustil jsem je dál a protože se mi už pro bronzu stýská, tak jsem se zapsal nově na GMT. Uvidím, jaký bude rozdíl :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Dzos napsal:

Já měl bronzovky z minulého kickstarteru. Problémy s nimi jsem neměl. Je pravda, že přesnost nebyla úplně nejlepší, měl jsem +15/den, ale bylo to stabilní, tak by nebyl problém to vyštelovat lépe.

Pustil jsem je dál a protože se mi už pro bronzu stýská, tak jsem se zapsal nově na GMT. Uvidím, jaký bude rozdíl :).

aky rozmer si vybral?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...