Přejít na obsah

YEMA


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Tak kto prihodil?

Inac ako funguje to ten kickstarter? Z karty mi to zatial nestiahlo nic. Zadaval som to tam 3x, lebo sa mi to zdalo dake primrznute. Snad to neodide 3x...

 

Edit: tak uz som to nasiel. predpokladam ze ked mi prisiel 1 email, tak mi stiahnu iba raz ked to bude ukoncene.

Ale pekne im to naskakuje.

Upraveno uživatelem shaggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký den,

Právě mi došel balíček z daleké Francie, kupodivu se vyhnuli stávce, a byl doma fakt rychle, zhruba za 4dny. 

Co musím ocenit, je komunikace, a důkladné balení.

První dojmy po vybalení:

Pěkné, cestovní pouzdro z perforované kůže, kožená garanční karta, což mi přijde jako celkem vtipný detail😁...

Hodinky samotné jsou lehoučké, a průměr 39mm vypadá těžce nositelně. Zpracování vypadá moc hezky, vrtané nožky, beadblasted spona, jsou příjemné detaily. Co mne překvapilo, je výška pouzdra, a chod korunky, vyšroubovat jde jak po másle, naopak trefit se do závitu zpět, překonat odpor pružinky, je celkem zajímavé. Hodinky se rozběhnou asi na 20 otočení, a pocit při natahování, je něco mezi kvedlajícím manuálním Vostokem, a krásně mechanickým přesnými Hamilton s H10. Opravdu, oboje dohromady😁 Naopak moc milý, je chod vteřinovky, neb je téměř plynulý.

Každopádně hodinky jsou podle mých představ, a ještě určitě přidám řádnou recenzí. Co mě hřeje u srdce, že je tam 29kamenů, sesbíraných někde po Francii, a tenhle in-house kalibr mě fakt zajímá🙂

1637069515620_compress39.jpg

1637069515614_compress27.jpg

1637069515607_compress14.jpg

1637069515596_compress86.jpg

1637069515602_compress32.jpg

1637069515583_compress99.jpg

1637069515590_compress37.jpg

Upraveno uživatelem nizkotucnytvaroh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, hodinky Yema prodává ONYX Jihlava. Pokud by jste chtěli podpořit českou firmu, namísto toho objednávat to přímo ve Francii, kontaktujte je. Seženou všechno podle reference, něco mají skladem a záruka v ČR


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Sborez napsal:

Chlapi, hodinky Yema prodává ONYX Jihlava. Pokud by jste chtěli podpořit českou firmu, namísto toho objednávat to přímo ve Francii, kontaktujte je. Seženou všechno podle reference, něco mají skladem a záruka v ČR emoji106.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

No pokud je má za stejnou cenu jako Yema na svém eshopu, pak s tím nemám problém 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Dokusan Obávám se, že aktuálně nemá, tím spíš, že Yema má teď výprodej modelů. Ale jinak l, oproti běžné msrp bez slev, je tam rozdíl malý, nicméně jsem rád, že jsem je chytil od Frantíka za bratru 2/3ceny 🙃

Onyxu je ke cti, že třeba Vratislavia tam mají cenově jako výrobce sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 18. 11. 2021 v 20:55, nizkotucnytvaroh napsal:

@Dokusan Obávám se, že aktuálně nemá, tím spíš, že Yema má teď výprodej modelů. Ale jinak l, oproti běžné msrp bez slev, je tam rozdíl malý, nicméně jsem rád, že jsem je chytil od Frantíka za bratru 2/3ceny 🙃

Onyxu je ke cti, že třeba Vratislavia tam mají cenově jako výrobce sám.

Tak jsem po dvou týdnech koukání na výprodej přesvědčil sám sebe, že si je též pořídím do šuplíku ale teprve v košíku mi dali na vědomí, že uvedená cena je bez DPH, takže jsem zase vycouval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 11. 2021 v 19:49, EngineerHack napsal:

Tak ja som z toho vycuval nakoniec. Cital som tolko toho negativne na ten ich customer service ze som nemal nakoniec odvahu. Hlavne ten ich inhouse caliber ze mal problem. Takze radsej ruky prec.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 

Na poslední chvíli jsem to dnes taky vzdal (traveller). Minule při bronzových limitkách chtěli 125 EUR za poštovné do ČR a to mi přijde už moc. A stejně jsem oboje po čase, kdy mě přestaly bavit, prodal. S těmito by to bylo asi stejně, takže tak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako bolo uz pisane, treba to kupovat cez ONYX. akonahle je ofiko predajca v nasich koncinach, tak nie je o com. tych par fufnov naviac este nikoho nezabilo. 

ako som pocul, tak ONYX je kvalitny predajca.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...