Přejít na obsah

YEMA


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 21 minutami, sodekcz napsal:

@RadekB lítá to pokaždé jinak, nebo je to aspoň stabilní?

Nejhorší to bylo, když byly úplně nový. Mám o měření všech hodinek záznamy. Jednou za cca tři měsíce některé hodinky otestuji a zapíšu do "speciálního" deníčku, který je určen jen pro tuto chrono úchylku 🙂.

16.3.2021  +58 s

16.6.2021 +35 s

23.6.2021 +48 s

12.9.2021 +22 s

20.11.2021 +38 s

20.1.2022 +19 s

Měřeno v nenošeném stavu. Jde vidět, že ten rozptyl je dost velký. Plánuji je časem poslat do ONYXu na poštelování. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som tie kickstarterove travellery posielal na zaruku zostelovat. Zabezpecili kuriera na vlastne naklady. Uz su spat a zatial to vyzera na dakych +2s/d v priemere. Takze potial ok.

Ale celkovo ma yema nas*ala ich pristupom k tej kickstarter akcii. Vybodli sa na slubeny eng. preklad knihy a ich riesenie je pre mna neakceptovatelne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 2. 2022 v 11:15, Roman-ZA napsal:

ked ich nosis, tak je aka odchylka? 

Teď je mám třetí den na ruce. Za 24 h udělaly + 11 s, za 48 h + 21 s.

Možná si to postupně sedá a když byly nový, tak to lítalo. Nevím, jestli existuje něco jako "zaběhnutí strojku".

Zatím to nebudu řešit, když je nosím, tak těch +10 sekund je ještě snesitelných. Uvidím, co naměřím za půl roku 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
V 3. 2. 2022 v 19:11, Piplík napsal:

Jojo, ty se mi taky moc líbily. Nakonec zvítězila voda nad vzduchem (-: a šel jsem do Navygrafů v limitované edici Marine National se stejným inhouse GMT YEMA kalibrem

DC6E59C1-C50C-413D-ADA7-59EE0A988C2D.jpeg

tydle jsou krásný! 39mm co? :( ale tak zas na pohodlí.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

image.png.13522f709895d82887f6da79e0ec2d03.png

New chrono Flygraf Navigator

Following numerous requests from brand enthusiasts, YEMA has redesigned this iconic model from the 1970s by equipping it with a multi-function bezel and dial calculation rules, slightly improved dial and hands as well as a Swiss Valjoux 7750 caliber renowned for its reliability and robustness. This long-awaited aviator chronograph will soon be available on yema.com Official Store as from $1,849.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...