Přejít na obsah

YEMA


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 16 minutami, kuncák7 napsal:

Nemáš těch fotek víc? Sponu a tak. A nebo hod odkaz- zajímala by mě WR, cena, výška, přesněji rozměr. Moc děkuju.

to nie je nic pre teba. jedine, zeby si to chcel frajerke kupit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, shaggy napsal:

Jasně, horší než já zdaleka nejsi a vypadají dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, EngineerHack napsal:

Neviem preco ale z toho designu mam pocit ako keby mu chybala luneta. Casom aj dajte vediet ako to je s tou presnostou toho inhouse calibru.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 

Já už sem ten kalibr měl a chodilo to kolem +5 s/den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Zmrzlinar napsal:

Jo, vypadá to jak sundaná luneta 😆

Své Yemy s inhousem jsem kupoval letos na jaře. Přesnost +20s/den, což je sice v rámci tolerance, ale pohádky o tom, jak to jednotlivě před odesláním seřizují, aby to bylo do +-10s/den, si mohou strčit...

Tak jsem teď měřil nový Wristmastry jsou +3,8 s/den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak tie moje Travelleri su na ceste naspat do Francuzska. Robili cca +30-35s/d. Kratka debata so supportom, vypytali si vysledky testov podla ich manualu, objednali DHL a vybavene. Uvidime ako dlho to potrva. Zatial dobry pristup.

Len ma stve, ze som si zase vytiahol cierneho Petra, nevidel som na kickstartery ine hlasenia o takej nepresnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 2. 12. 2020 v 9:54, Dzos napsal:

Zaregistroval jsem nové modely.

https://en.yema.com/products/yema-navygraf-maxi-dial-ynav2020-ams

Není to můj šálek čaje, ale nevěděl jsem, že značka YEMA patřila v 80.letech Seiku.

Instantly recognizable by its oversized markers and flashy orange accents, the Navygraf Maxi Dial inspires by YEMA’s Hattori period from end 1980s. This design comes from a time period when Seiko themselves owned YEMA and used oversized hour markers. Designed as a professional dive watch, the 39mm 316L steel case, the thick sapphire crystal and the screw down crown ensure a solid 990 feet water resistance.

 

 

navygraf.jpg.b76ae012258fee7422a8f2b137fc5af5.jpg

 

A retro vlna pokračuje.

https://en.yema.com/collections/digidisc

 

digidisc.jpg.58f7599df3578eee434406d2fcafdfbf.jpg

 

Tyhle jsem objednal, po nějakých jsem koukal déle, ale vintážky mi nějak moc neseděly, tak budou novodobé :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Piplík napsal:

Jojo, ty se mi taky moc líbily. Nakonec zvítězila voda nad vzduchem (-: a šel jsem do Navygrafů v limitované edici Marine National se stejným inhouse GMT YEMA kalibrem

 

Raději neměj velké očekávání ohledně inhaus kalibru.  Mám několik měsíců YEMA SUPERMAN GMT BRONZE BLUE a když měřím po pár týdnech přesnost, tak je to  vždy divočina. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...