Přejít na obsah

Třetí (a poslední) Jeseníky


tommas4

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 172
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pánové, je mi líto, ale do třetice to bohužel nedáme a musím škrtnout kostry ze soupisky:-(

 

Tome omluva za blokaci pokoje a přání, ať je třetí volume to nejlepší.

Dost mě štve, že nebudeme u bourání hotelu, ale nenadělám nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cesta je otevřená z obou stran.

 

Je teplo, ale jezdí se, červená je sice ko, ale obě modré sjezdovky v pohodě. Bězky nevím, naposled jsem byl v sobotu a Sedlo - Švýcárna bylo v pohodě.

 

Škola i půjčovna fungují.

 

Sněžnice nevím, podle mě to bude tak na zimní boty max., v čtvrtek to omrknu a podám report. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že od jihozápadu se k Vám sunou nějaké přeháňky, doufejme že to nebude déšť a že na Pá+So(+Ne) nám vzorek letošního sněhu zbude i jinde než u Tebe v mrazáku  :speak_cool:

PS: Pro psisko tentokrát manželka sehnala ubytování poblíž domu, tak chudák malej aspoň nebude trpět (a my zastavovat) po každé druhé serpentině  B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezká zimní fotka Tome - ale jak si mám vyložit že ještě včera Vám na cervenohorskesedlo.eu stálo optimistické:

"Podmínky pro lyžování stále dobré, sníh mokrý, je ho dostatek, svahy upravené, jarní lyžovačka, neváhejte, zima už dlouho nebude!"

...zatímco a dneska tam visí: "Pro nepřízeň počasí provoz střediska do pátku přerušen. O víkendu provoz od 8:30 do 16:00" :crying_anim02:

 

Tak teď nevím: odložit balení o den, drahou polovičku i děcka zítra a pozítří poslat "do procesu" a dojet až na víkend, nebo se s nima v Pátek ráno vláčet na Ovčárnu?  :tired:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...