Jump to content

Třetí (a poslední) Jeseníky

Recommended Posts

• Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zdejší tatrapomu mi ani nepřipomínej - 3 jízdy a 3x kopanec do zadku od vyteklýho tlumiče, následováno dvoumetrovým letem ve 45? záklonu, zlatá 4-sedačka... Ale zima se tady nahoře ještě statečně drží:

post-18308-0-76182600-1490464472_thumb.jpgpost-18308-0-24603700-1490464504_thumb.jpg

Museli jsme to bohužel zkrátit, ale i tak to bylo opět milé setkání. Díky všem zúčastněným a zejména Tomovi a jeho paní :)

S kým jsem se nestihl rozloučit na místě, tak aspoň tady, bylo to opět super a snad zase někdy někde..A samozřejmě největší dík Tomovi!

Vše jednou končí to bezvadné nějak rychleji dík všem za prima společnost největší díky Tomovi a snad někdy někde nějaká otvíraćka

Taky všem děkuju za hrozně fajn setkání, večerní chronopokec i možnost poslední jarní lyžovačky - a Tomovi i jeho rodině přeju šťastnou ruku při výběru příští štace  :speak_cool:

Bylo to fajn. Poděkování hostiteli!

P. S. Když vidím některé noční fotky, tak jsem docela rád, že jsem tam byl s manželkou, která mě držela zkrátka. :D

S kým jsem se nestihl rozloučit, tak ještě dodatečně. Moc díky za další parádní sraz s chronomagem. Byla to skvělá akce a jako vždy Tomáš s Andreou perfektní hostitelé. Několik kamarádů mi nezávisle na sobě po příjezdu říkalo, že dlouho nezažili takhle velkou partu fajn lidí, ale hodinky si kvůli tomu zatím kupovat nebudou :D

Myslím, že svoboda byla zapita poctivě ;)

S kým jsem se nestihl rozloučit, tak ještě dodatečně. Moc díky za další parádní sraz s chronomagem. Byla to skvělá akce a jako vždy Tomáš s Andreou perfektní hostitelé. Několik kamarádů mi nezávisle na sobě po příjezdu říkalo, že dlouho nezažili takhle velkou partu fajn lidí, ale hodinky si kvůli tomu zatím kupovat nebudou :D

Myslím, že svoboda byla zapita poctivě ;)

Tak musím také zareagovat.

Všem děkuji za velice milou a přátelskou atmosferu.

Tomovi a jeho paní jakož to i její mamince za jejich trpělivost s bandou alkoholiků a to mohu prohlásit jako veliký inováror, tedy jako ten kdo uchlastal Moraváky takzvanou " TÁCKOVICÍ".

Divím se že jsem to vůbec přežil a to hlavně sobotní den. To co se dělo v páteční noc a hlavně sobotní ráno jsem již doslova a do písmene dlouho nezažil !!!

Těším se na Vás někdy příště a někde jinde !

Děkuji kamarádi  :-)

Bylo to super a jsem rád, že jsme se s rodinkou zůčastnili derniéry.

Sobota dopoledne

20170324_092323.jpg

sobota odpoledne

20170324_160959.jpg

Pár fotek z výletu ke Kamenému oknu a Vřesové studánce

IMG_20170325_222143.jpg20170325_121240.jpg20170325_122350.jpg20170325_122353.jpg20170325_123137.jpg20170324_161817-1.jpg20170324_161825-1.jpgIMG_20170325_222213.jpg