Přejít na obsah

Biatec Watches


Doporučené příspěvky

pana Prokopa určitě ne, spíš jsem alergický na spojení výrazů "exkluzivní", "luxusní" a "švýcarský strojek"

 

tuším za tím etu 2824 za kilo, zato v nádherné etuji

Achso! Tak to jo. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 567
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chlapi, keby ste viac hľadali na internete a menej mudrovali, tak by ste sa dopátrali k tomu, ze za značkou stojí pán Kozar, ktorý sa venuje predaju hodiniek na spôsob chronoshopu na Slovensku. Z toho čo som sa dočítal, tak chce predávať hodinky triezvych rozmerov (40mm) a ponúknuť priaznivý tzv. pomer cena/výkon. Ide naozaj o sympaticky počin fanúšika nepredrazenych mechanických hodiniek a v tomto vlákne mu jeho snahu zbytočne zrazazete.

 

Marketing rieši vo vlastnej réžii bez nákladnej kampane, tak preto to možno pôsobí viac prvoplánovo, ale dajme tomu šancu a počkajme na výsledok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, keby ste viac hľadali na internete a menej mudrovali, tak by ste sa dopátrali k tomu, ze za značkou stojí pán Kozar, ktorý sa venuje predaju hodiniek na spôsob chronoshopu na Slovensku. Z toho čo som sa dočítal, tak chce predávať hodinky triezvych rozmerov (40mm) a ponúknuť priaznivý tzv. pomer cena/výkon. Ide naozaj o sympaticky počin fanúšika nepredrazenych mechanických hodiniek a v tomto vlákne mu jeho snahu zbytočne zrazazete.

 

Marketing rieši vo vlastnej réžii bez nákladnej kampane, tak preto to možno pôsobí viac prvoplánovo, ale dajme tomu šancu a počkajme na výsledok.

Chci se zeptat na název Biatec. Prvníco se mi vybaví jsou keltské mince ražené někde na území dnešní Bratislavy.

Jak s tím souvisí ten kříž v logu? Má to nějakou souvislost? Znamená Biatec třeba ještě něco jiného?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...