Přejít na obsah

Biatec Watches


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 567
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja nevim, mne to napojeni nozek a tahu prijde jako desnej bazmek. Ano, odlisuje je to od konkurence, ale ne vzdy to je vyhoda.
Kdyz zminujes aplikovane indexy a lesklej cifr, tak posledni dobou tu frci Mido a to mi prijde za ty prachy dobrej kus hodinek. Taky jsi zminoval Orisky - ty zelenace z inzerce te neberou (jestli tam jeste jsou)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mido jsem měl v ruce a nějak mě neoslnily. Tupé hrany, pouzdro je celé takové nijaké- jak kdyby bylo nedodělané, cejchování lunety nesmyslné. Prostě takové hodinky co nenadchnou ani neurazí, ale nevyvolají žádné emoce.

Ty Orisky zelený jsou super, téměř ideál, ale dostal jsem nabídku na modrý za 25 a to raději vezmu levnější modrý. Jsou ve finále. Uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se byl podívat na ty Longines a bohužel velké zklamání. Pouzdro škaredé, indexy plytké, náramek a především spona katastrofa, nožky dlouhé jak týden před výplatou... no velké zklamání. Dal bych max 20. Větší cenu to nemá. Zlaté SEIKO! Zkoušel jsem variantu 43mm a bylo to už hraniční. 41mm měli jen starší referenci a ne, nebylo to lepší. Tedy velikostí ano, ale pocit byl stejně hořký.   Na fotkách vypadají skvěle, ale na vlastní oči, ehm, jak to napsat slušně? Jako fík z turecké tržnice? Jo, může být. Smutek za ty prachy. Tag heuer aquarecer je jiná liga, ne to je úplně jiný sport.

 

Uvidíme jak tohle dopadne... omlovám se za OT, ale když už jsem to tady začal, cítil jsem potřebu se zde vyjádřit.

20200723_100925.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice si budu obhajovat vlastni hodinkovnici, ale dovolim si kontrovat.

Kolem plechovych LHC jsem tancoval asi 4 roky. Vzdy, kdyz jsem je nekde v obchode videl, tak jsem je ocumoval a v tom umelem svetle prodejen jsou to snad nejhnusnejsi hodinky na svete. Jenomze ono to chce zkratit tah, hodit je na ruku a chvilku ponosit. Idealne kdyz je podmrakem nebo ne uplne ostre svetlo. Proste u me se z toho vyklubal dost silnej vztah, ale takovej ten, co si musis chvilku budovat a ma vetsi sanci, ze potrva, oproti nahodnemu a chvilkovemu poblouzneni. Za me jsou LHC lepsi jak treba opevovane SMP. A jeste point k Akvacum, to jsou podle me taky dost nedocenene hodinky, zvlast ty keramicke modely. 41mm petistovky byly pecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondro, bylo mi umožněno s nimi vyjít i ven na ulici a nepomohlo to. Prostě za ty prachy šíleně málo muziky.  To pouzdro je ale tragedie. Suma s 45mm sedí daleko lépe, než LHC 43mm. Indexy jsou vyloženě titěrné a čísla? To je snad jen barva ne? Ochrana korunky tlačí.  Dalo by se pokračovat.  Ale ať jen neplivu, tak dýnko je vážně hezky propracované. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, shewcza napsal:

Ondro, bylo mi umožněno s nimi vyjít i ven na ulici a nepomohlo to. Prostě za ty prachy šíleně málo muziky.  To pouzdro je ale tragedie. Suma s 45mm sedí daleko lépe, než LHC 43mm. Indexy jsou vyloženě titěrné a čísla? To je snad jen barva ne? Ochrana korunky tlačí.  Dalo by se pokračovat.  Ale ať jen neplivu, tak dýnko je vážně hezky propracované. 

LHC maji delsi L2L velikost. Proto se nosi jako vetsi hodinky. Ja jsem ze svych 39mm nadseny, super pohodlne, nikde nic netlaci. Jedine, co bych vytkl je nezuzujici se tah a trhaci spona. Navic ten muj kousek je nejakej extra vyladenej s presnosti. Od pondeli od rana jsou ted celkove +1s. Za tyhle prachy totalni parada, a to jsem toho vyzkousel dost.

Kazdy asi mame jina ocekavani. Kdyz vezmu ted nejnovejsi SMPc, tak tam mi ty indexy velke jak komin u tovarny, prijdou zase naopak smesne. Navic skeleton hands jsou pro me nejhur citelne zpracovani rafik. To uz i GS bez lumi jsou za sera lip videt :D

Ale ted koukam, ze tu plevelim uplne jine vlakno, nez je na obhajobu LHC urceno. Omlouvam se Biatec skupine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

LHC mi rukami preslo viacero variant a mal som aj aquaracery (pravda len tie najstarsie) a myslim ze s akvacmi sa LHC mozu rovnat kedykolvek. Hlavna nevyhoda LHC, ak by som teda musel nejaku hladat, je nestandardna sirka tahu. Naopak ich velkou vyhodou, ktoru si nie kazdy hned uvedomi, je bytelna blbuvzdorna korunka, na ktorej hned tak nestrhnaes zavit, (v tejto cenovej kategorii zdaleka nie bezna). Pravda tie nove modely bez indexov mi pridu take trochu prazdnejsie v ciferniku, ale niekomu sa to moze pacit.

 

A to napijenie tahu na Biatecoch mi nepride nejak zvlast ojedinele, mam ho napriklad na Zenith Rainbow a isto sa najde aj inde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cali, ale Zenith rainbow nemají ostře lomené nožky, ty jsou celkově zaoblenější a netrčí jim šroubky ven. Je to designový záměr, to respektuju, ale u sportovnich hodinek to není úplně praktická věc, tohle sluší spíš takovým extraordinerním kouskům jako je Speake Marin. Lomené nožky s hodně podobným napojením mají třeba divery Paul Picot Plongeur, ale ani ty nemají trčící šroubky a tak zdobný tah. Leviathany jsou kazdopádně originální, a moc pěkně zpracované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dodatek: konečně jsem si vzpomněl, které potápky mají podobné napojení tahu včetně vystouplých šroubků. Porád mi to strašilo v hlavě a věděl jsem, ze je tam větši podobnost než u Paul Picot Plongeur a že ty šrouby jsou extrémně zdúrazněné. Tak tedy: Chase-Durer Abyss diver. Vedle nich se napojení tahu u Leviathanů zdá hnedka o poznání decentnější a elegantnější :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...