Přejít na obsah

Biatec Watches


Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, PetrSefl napsal:

Pro porovnání…. Jako bych je už někde viděl.. a nevtipnější je, že až na pár sekund ukazují skoro totožný čas, jako má u oficiálních fotek IWC na svých Mark XVIII 🤨

Což je totožný čas, jak Breitlingy v tvojí profilovce. Spiknutí! 😮

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 567
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
V 12. 11. 2021 v 17:33, PetrSefl napsal:

To úplně nemohu souhlasit, je hodně pilotek které vypadají alespoň trochu jinak, toto mi připadá jako čistá kopie.. 🙂

Iný ciferník, korunka, (ne)dátumovka - čistú kópiu si predstavujem inak 😄

Inak spracovanie tých hodiniek je veľmi príjemné a páči sa mi, že Biatec sa snažia práve o rôzne drobné odlišnosti, ako sú napríklad ručne maľované plaketky na zadnej strane hodiniek. Ja som si od nich kúpil zo zvedavosti IMG_20210928_100157.thumb.jpg.c70e34e5629cec6df0f088883c5104e6.jpg

a hodinky sú to zaujímavé. Samozrejme, videl som už aj zaujímavejšie kúsky, no tieto hodinky tiež nie sú žiadne tuctovky a svoju cenu si myslím bez problémov dokážu obhájiť. Za mňa je Biatec zaujímavý projekt a držím im palce, keď sa už pustili do tak náročnej záležitosti, ako je v tejto dobre preraziť na hodinkovom trhu hodinkami z nehodinkovej krajiny 🙂 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Před hodinou, Raguss napsal:

Night sky sú naozaj krásne. Raz keď budem veľký tak si ich kúpim. 😉 Mal som to šťastie mať na chvíľu pohromade pár zaujímavých kúskov, tak vznikla takáto fotka aj so Štefánikom 🙂

IMG-6098_1.jpg

Strašne pekná foto. Veľmi pekne stojanceky na hodinky. Máš aj nejaké iné? Nejaké viac tematické? Napríklad niečo s F1 tematikou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Raguss napsal:

nemám, kamoš obchodník mi prisahal že zoženie ale zatiaľ nič 

Ťažko je obchodníkov dusi ebola mor a prave nestovice teda vlastne nie sorry dusi ich len to že žijú v pridrbanej krajine ktorá je každý deň prekvapená že ešte stále je tu prítomný vírus ktorý tu je už dva roky. 
sorry za OT hosi ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Po Biatecu jsem koukal používali kalibr od Eterny a teď Selitu. Ty Night sky vypadají zajímavě.Cifr z kamene.Jenom nevím proč s novou kolekcí šly o třídu níž,strojkem.Malá značka cílená na Česko - Slovensko.Tak snad se jim bude dařit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 8. 2. 2022 v 19:38, Aleš 75 napsal:

Po Biatecu jsem koukal používali kalibr od Eterny a teď Selitu. Ty Night sky vypadají zajímavě.Cifr z kamene.Jenom nevím proč s novou kolekcí šly o třídu níž,strojkem.Malá značka cílená na Česko - Slovensko.Tak snad se jim bude dařit.

Tak ono je to urcite minus mimostredova sekundovka ale zasa do plusu je vyska hodiniek kde to puzdro pri elegantnycj modeloch vyzera aspon za mna z profilu o galaxiu lepsie 

Hore eterna dolne selita

D959C471-A6DC-4AAA-A5C2-BBD987CB6B14.png

362C31EE-C86B-4DD5-BDDA-1AA23EBCF684.png

Upraveno uživatelem david28
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...