Jump to content

Biatec Watches

Recommended Posts

• Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dizajnovo su paradne, nie je kopirka. Snazili sa ist vlastnou cestou. Puzdro idealnej velkosti. Naramok velmi zaujimavy. Cenu neriesim, je mimo mna. Myslim si, ze je to dobry pocin. Kupca si najdu.

Jsou parádní, mají nápad... Nejvíc mě baví tah, spona mě vubec nevadí. Napojení je zajímavé - aspoň něco nového ve stojatých vodách. Za mňa palec hore. 
Co je na ceně 990/1290 Euro divnýho? Částka je adekvátní...

Edited by libor2002

Za mě ne, cifr + luneta parádní, zbytek divný, aspoň z aktuálních fotek. Zrovna na potápky mi tyhle tvary absolutně nesedí. Na hodinky jsem čekal s napětím, částečně překvapili originalitou ale...je tu moc ALE..

Za mně jednoznačně palec nahoru. Už jsem to chlapcům říkal v Brně, že tyhle jsou fakt dobrý. Předchozí modely IMHO dobrý, ale nic z čeho bych si sedl na zadek. Zato tohle, to je něco jiného ... Přemýšlím o nákupu.

Mně se nejvíc líbí ta modrá varianta. Cifr pohledný a přehledný. Osobně mi nesedí jen ta lumi dvacetiminutovka na lunetě - dalo by se překousnout, když je luneta safírová. Napojení tahu i tah samotný se na fotkách jeví "komplikovanější", ale neokoukané. Spona nemusela být motýlová. Jediné, čím by to mohli ještě zabít, je slabá, či špatně aplikovaná lumi. Ofic se uvádí BGW9, ale na profilovce černé varianty vidím spíš C1 / zelená /, ale může to být jen filtrem třeba. Naopak velmi oceňuji oboustranný AR. Konečně, paráda!  Cena trochu vyšší, ale 25k by mi přišlo O.K. Takže celkově gratulace bratia.

Mě nejvíc baví tato varianta

TVL .... to je pěkný .... to mi nějak uniklo ..... ten náramek teda není úplně to z čeho bych se posral, ale vlastně to k těm hodinkám asi patří ..... pěkný to je 

• 3 weeks later...