Jump to content

Recommended Posts

ty voe si to slíznu od Karlose...sry za tu hrubici :-)

Edited by shewcza

Shewczo, díky za osobní postřehy ohledně Leviathan 03 (vintage). Musím se přiznat, že si měl zaskočil s těmi barvami... Ale reklamní fotky a reality jsou často nebe a dudy i u dražších hodinek, než je Biatec. Uvidíme potom "live".

Sám přiznal, že to je jiná barva než na produktovkách chronoshopu. Ještě údajně ladí finální barvu.

...takze tu je moj pohlad na vec...mal som objednane Leviathany 03 od zaciatku a ked mi pred vianocami Peto z Biatecu volal ze su hotove tak ma upozornil ze farba cifernika je ina ako na fotkach a poslal mi foto realnych hodiniek...moja reakcia bola ze to je fakt pruser...dohodli sme sa ze si mozem vybrat Levi v akejkolvek farbe ak teda by som 03 nechcel kvoli tej farbe cifru...zaver - prisiel som, pozrel som, zhodnotil som, odisiel som nakoniec s Levi 03...moj nazor je ze v tej kombinacii farieb su to jedny velmi zaujimave a sexy hodinky...a mozno sa casom stane tato prva varka raritkou kedze full seria bude mat cifernik asi ovela tmavsi...

V realnom zivote su to velmi pekne farebne skombinovane hodinky i ked ide skor o nahodu(nehodu), pri hre svetla alebo na slnku su v kazdom okamihu a uhle nasvietenia ine a hodinky ako take zaujali uplne kazdeho s kym som sa za posledne dva tyzdne stretol a vsetkym sa pacili tym ze su na prvy pohlad ine a pritom skutocne pekne. Jediny problem je ze sa velmi tazko fotia aby sa skutocne verne zachytila ta hra farieb...

Za mna chcem povedat chalanom z Biatec-u jedno velke DAKUJEM !!!

P.S.: ...osobne cakam na vyslovene damsky model pre polovicku...

post-35751-0-67555000-1577521420_thumb.jpeg

post-35751-0-81317500-1577521437_thumb.jpeg

Co to napojenie? Daj foto z boku na ruke a profil hodiniek, ako to ide zahnut pod hodinky.

4e4a2508c6e4a7262bbf6c014d29a1a5.jpg9090733c0178945d1c82e43370c95a0a.jpg12e99ce7d5a6e46c255cb819b9f39fa6.jpg

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

...foto skresľuje, ten ramienok sa nosí pohodlne a to napojenie je elegantne...inak hodinky sú v skutočnosti menšie ako vyzerajú na produktových fotkách

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Jak jsem měl tu čest, tak na ruce to sedí supr. Nahrává tomu fajnový průměr hodinek.

Je potřeba se sžít s tím, že tohle jsou hodinky, kde náramek, napojení, nožky, to vše je součást toho šperku, ne jak nějaký nenápadný Oyster.

Mně ty hodinky přijdou pořád dost cool na nše končiny.

A kluci maj koule udělat zdobný divery, to je násobně jiná odvaha než udělat třeba generický A Muster pilotky nebo Sub potápky.

Bandi to napsal hezky a já s ním souhlasím. Lituji, že jsem se nerozhoupal k nákupu, když byly v předprodeji. Pořád jsem se pral a stále se peru s tím napojením tahu. Za prachy v předprodeji bych se s tím asi nějak popasoval. Teď už ne. Ale mrzí mě to, to zase jako jo!