Přejít na obsah

Hodinky napořád do 30 000,-


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 302
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sarxy patnáctky jsou pěkný hodinky. :-) A polovina původně zamýšleného rozpočtu je KOMPROMIS, ktery Te ve vztahu bude provázet většinu Tvého života. Takze jsi vlastne kromě koupě hodinek i dospěl. :-) Preju Ti hodne stesti nejen pri vyberu dalších hodinek. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že celé manželství je o kompromisu. A důležité přitom je umět především ustupovat, ne za každou cenu vítězit. Za sebe mohu říct, že každé mé hodinky jsou napořád. Jenže pak přijdou další a další, ale jsou moje napořád, protože hodinky nedávám pryč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdar pánové, ne ze bych chtel za každou cenu resuscitovat stary vlákno, ale všimnul jsem si Pepyczku, ze jsi ty Sarxy015 nakonec prodal - takze hádám, ze nafurt neklaplo.

No jo, nějak jsme si bohužel nesedly. Přišly mi velké, tak jsem je poslal dál a jako náhradu vybral klasiku Seiko SARB033. S nimi jsem zatím spokojený, ale pokukuji po Mido Multifort 38 mm nebo Mido Ocean Star Captain V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, nějak jsme si bohužel nesedly. Přišly mi velké, tak jsem je poslal dál a jako náhradu vybral klasiku Seiko SARB033. S nimi jsem zatím spokojený, ale pokukuji po Mido Multifort 38 mm nebo Mido Ocean Star Captain V.

Hodinky na furt sa kupit nedaju...sam si nato prisiel a ani to dlho netrvalo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze ted popru, co jsem tu psal v červnu o kompromisu - kompromisy jsou na hovno, naše já nás stejně jednou dožene.

 

:-)

Máš pravdu, myslel jsem, že to SARXy, potažmo teď SARBy vyřeší, ale stále to není ono...

 

Asi hledám něco ve stylu "dressy divers", takže teď prohlížím Hamilton Jazzmaster Seaview (H37565131) a Mido Ocean Star Captain V. Trochu se bojím té velikosti (42mm a 42.5mm), na druhou stranu, když mají lunetu, tak snad budou působit menším dojmem... :rolleyes: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi celkem vyhovovali Tag Heuer 500m, těsně nad třicet se sehnat dají, mají skvěle řešený tah a jsou výborné na gumě, ale i na řemenech. A jak jsou nízké, tak se supr vejdou pod košili:

 

post-22755-0-71032700-1503395349_thumb.jpg

post-22755-0-55326300-1503395348_thumb.jpg

post-22755-0-63196000-1503395350_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, nějak jsme si bohužel nesedly. Přišly mi velké, tak jsem je poslal dál a jako náhradu vybral klasiku Seiko SARB033. S nimi jsem zatím spokojený, ale pokukuji po Mido Multifort 38 mm nebo Mido Ocean Star Captain V.

Zdar, vidim Te nakonec na Bondofky nebo na Suby. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Bondofky jsou fakt super, je to ležérní pohoda na ruce. Budu se trochu rouhat - nejsou (tak) drahý. Proste se na ne da dosáhnout a nemusis vlastnit fotbalovej klub. Univerzály za levno jsou za me fakt ty sarby33 - za tak málo peněz tolik muziky nevidím nikde jinde. Takze jsi nakonec s jednou klickou zvolil výborně. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Bondofky jsou fakt super, je to ležérní pohoda na ruce. Budu se trochu rouhat - nejsou (tak) drahý. Proste se na ne da dosáhnout a nemusis vlastnit fotbalovej klub. Univerzály za levno jsou za me fakt ty sarby33 - za tak málo peněz tolik muziky nevidím nikde jinde. Takze jsi nakonec s jednou klickou zvolil výborně. :-)

 

Asi máš pravdu, ale jak jsem už psal, pokukuji po těch Hamiltonech H37565131... :whistling: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, v jakych zijes relacich, ale 70-80 litru za bondovky mi neprijde jako nejak moc dostupna zalezitost v nasich podminkach.. Porad je to hodne penez. Ale pekny jsou, stejne tak maji dobrou likviditu, kdyby ho prece jen prestaly bavit :) zpracovani, velikost, design, vsechno vyborne, univerzaly, nicmene masovka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, v jakych zijes relacich, ale 70-80 litru za bondovky mi neprijde jako nejak moc dostupna zalezitost v nasich podminkach.. Porad je to hodne penez. Ale pekny jsou, stejne tak maji dobrou likviditu, kdyby ho prece jen prestaly bavit :) zpracovani, velikost, design, vsechno vyborne, univerzaly, nicmene masovka...

Ahoj, chvála Bohu, ťuky ťuk, se mi daří dobre - to ale neznamená, ze jsem na tom Bůh ví jak skvěle, jen mám dostatek. Ale byl jsem na tom uz v životě o dost hůř - a zase muzu bejt. Nikdo z nas neví, co bude zejtra, a tak jsem pokornej a vdecnej. Pokud jde o hodinky (nebo o jakoukoli jinou vec, ktera Te bavi tak, ze Te i - chte nechte - trochu definuje), součástí celku je nejen jejich volba/vyber, ale i to, jak na ne dosáhnout finančně. Myslim si, ze prave to, ze na ne musis (treba i dost dlouho) šetřit, znamená, ze jejich cena pro Tebe bude nejen v penězích, ale i v úsilí, ktere jsi musel vyvinout, abys na ne dosahnul. To z nich ma šanci udělat hodinky nafurt - zasloužit si je. A pokud jde konkrétně o částku 70 - 80 tisíc, ano, je to dost peněz, ale ber to tak, ze nepujdes 70x pařit a mas je doma. :-) Podle mne si je v Čechách muže dovolit hodne lidí, je to jen otazka toho, nedívat se na to tak, ze je to hodne peněz za hodinky (napr. oproti tomu, ze je to málo peněz za ojetý auto). Jinak souhlas - mj. i s tim, ze je to masovka, ale nikoli bezdůvodně - všechno co píšeš o zpracování, velikosti, designu atd. je totiž pravda, coz je asi zřejmě i důvod pro tak velkou oblíbenost. Jsou to moje nejlepsi hodinky a mam je fakt rad - a myslim, ze napr. oproti Moonům, ktere byly do jisté míry sňatkem z rozumu, je nepustím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...