Jump to content

Recommended Posts

Jen jim dej pořádnou fazónu.... :cool02: Ať si kdo chce co chce říká,jsou to moc povedené hodiny

Díky, Primky přednostně nesbírám, ale tento typ jsem si zamiloval a musel jsem ho mít. Už jsem je měl i na jednání a k obleku naprosto sedly. Až se doupraví....no prostě paráda

Já pochopil, že to je cena za sklíčko + za práci. To ti přijde moc? Chodím ke dvěma hodinářům, jeden (kamarád mojí partnerky) chce za sklíčko s výměnou cca 50Kč, a druhý 90Kč. I tu druhou cenu považuji za velmi přátelskou.

Já platím za sklíčko i s výměnou 30 a u druhého 50. :)

Uz se to tu resilo nekolikrat. Existuji 2 pristupy k renovaci - bud kompletni aby hodinky vypadaly jako "NOS" a nebo nechat vse puvodni ( pouze opucovat pouzdro, nove sklicko, vycistit strojek ) a zachovat "vintage look". Osobne zastavam druhy pristup - takze sup k hodinari pro nove sklicko a vycisteni vnitrku, od kubsona koupit nejaky di-modell remen a luxusni vintage czech made watch jsou na svete :thumbsup_anim:

Taky jsem kdysi porenovoval diplomaty (znovu pochromované pouzdro). Obrázek s novým forem zmizel tak vystvuji znovu. Jinak musím říct, že jsem je dříve poměrně často nosil k obleku než je vystřídali rakety po dědovi :)

post-736-1200551412.jpg

Já platím za sklíčko i s výměnou 30 a u druhého 50. :)

Vore, není ten hodinář za 30 rodinný přítel? :angel:

Taky jsem kdysi porenovoval diplomaty (znovu pochromované pouzdro). Obrázek s novým forem zmizel tak vystvuji znovu. Jinak musím říct, že jsem je dříve poměrně často nosil k obleku než je vystřídali rakety po dědovi :)

Šup sem firmu, která je chromovala!!!

Vore, tak který je to hodinář, Vyškov, potažmo Brno jsou v podstatě "ty naše lokality". :)

Za 30 ve Vyškově, ale už se trochu známe, za 50 myslím ve Velkém Meziříčí.

Až tak úplně často ty sklíčka nenechávám měnit, ale 80 jsem ještě neplatil. :)

Edited by vor

hmm pěkný, pěkný, přesně něčeho podobného bych chtěl docílit

sklíčko jsem vyměnil za 50 u Strnada v Brně na Veveří a ještě jsem dobře pokecal :thumbsup_anim: Taky jsem se dohodl na výměně vteřinovky, protože prý není původní..ještě to musím ověřit. Udělám foto a přidám. Tak a teď poslední maličkost. Jaký řemínek? Zápěstí mám 20 cm, takže potřebuji prodlouženou délku. Prosím PORAĎTE. DÍKY