Přejít na obsah

Panske hodinky typu "na cely zivot"


Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

rada by som sa poradila s darcekom pre manzela na 40tku. Mali by to byt hodinky na vzhlad sportovo - lezerne elegantne, chrona, s okruhlym cifernikom cca 4cm priemer, na funkciu bezudrzbove, vodeodolne na bezne fungovanie vo vode, idealne (nie nutne) s datumovkou. Manzel je typ, co nebude menit hodinky ani nebude chciet mat viacero, takze nieco, co naozaj vydrzi. Nemam preferenciu znacky, cenovo idealne do 300?, uplny strop 400? ;)

 

Forum som v ramci svojho takmer neexistujuceho volneho casu prebehla, nejake info som teda ziskala, ale budem vdacna za rady.

 

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jestli to myslis vazne (verim ze ano), zkus nam jeste rict, jak je manzel velky, jak velkou/tlustou ma ruku. Pripadne jestli nejake hodinky ma, nebo o nejakych mluvil, jak se oblika atd. Bylo by skoda dat 300/400 ? za neco, co mu pak nesedne...bude male/velke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem jako hodinky nejen funglovky na celý život, ale i jako hodinky, které jednou někdo zdědí a řekne si třeba: "To jsou hodinky po tatínkovi / dědečkovi" a láskyplně je pohladí, zvolil toto:post-5777-0-32912600-1487708198_thumb.png

Nádhera, nadčasovost, elegance, kvalita.

Upraveno uživatelem pavča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co takové Laco Flieger Trier?

Sice jen 5ATM WR, ale na koupačku do bazénu to v klidu stačí ; pomiňme, že na plavání tu někteří vyžadují WR 200 :)

https://www.chronoshop.cz/laco-fliegeruren-c/laco-flieger-trier

podle některých českých "hodinářů" možná WR 20 bar nebude stačit ani na mytí rukou...  :lol2: ... Jinak jsem např. za toto, abychom byli v požadovaném rozpočtu:

 

https://www.hodinky-koscom.cz/cz/casio-liw-m700d-2a

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znie to, ako by som to nemyslela vazne? Viem, ze tu sa hybu ine sumy za hodinky, zial, moj rozpocet nepusti a som ok s kategoriou, do ktorej sa tym vyber hodiniek dostava.

 

Manzel je 180cm vysoky, zapastie ma stihle, cca 18-19cm. Viem, ze ked si pozeral, ake hodinky by sa mu pacili, tak to boli prave chrona, na zaklade toho som aj zadala dopyt. Oblieka sa vacsinou dziny a kosela.

 

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufal jsem, ze se cenove vejdou i SARXy, ale uz jsou vysoko...

http://www.creationwatches.com/products/seiko-japan-82/seiko-automatic-presage-23-jewels-sarx015-mens-watch-4496.html

 

A SARBy s 38mm, by mu mohly prijit male...

Kazdopadne pokud chrono, tak jen ty baterky. S Citizenem myslim chybu neudelas.

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...