Přejít na obsah

Maurice Lacroix Roue Carree seconde


Vit

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 268
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární příspěvky

Vit

.

U tohoto se vždycky pozastavím, jakou vlastně má ta vteřinovka sílu, že zvládne takový tření. U těch srdíček je to ještě o level dál.

Chápu, že na jedné celé minutě to bude srovnané, ale zajímaly by mě nějaké krajní hodnoty v nejnamáhanějších pozicích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Sphinxx napsal:

Já si to myslel, že budeš mít odsledováno. Mimochodem dost dobré hodnoty, zejména korunkou nahoře. To se až nechce věřit, že ten strojek "ujede" jen pár vteřin do plusu při pravidelnějším nátahu.

Díky.

Davide, nakonec jsem skončl u 24 hodinového intervalu, protože bych si musel přesně hlídat čas, kdy hodinky natáhnout a pokaždé by to bylo v jinou denní dobu.
Na to už nemám dostatečnou chronomarskou kázeň (když jsem to slovo viděl napsané, připadalo mi divné, znám ho spíše v negativu, ale snad ještě platí VIZ).

před 17 hodinami, bandicoot napsal:

U tohoto se vždycky pozastavím, jakou vlastně má ta vteřinovka sílu, že zvládne takový tření. U těch srdíček je to ještě o level dál.

Chápu, že na jedné celé minutě to bude srovnané, ale zajímaly by mě nějaké krajní hodnoty v nejnamáhanějších pozicích.

Škoda, že šla tato komplikace do dámského modelu, kde většinou nemá tato technická finesa technicky zdatné majitele, který by ji ocenil.
(technicky zdatné dámy prominou, vím, že bílé vrány existují)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...