Přejít na obsah

Skoro "definitivky"


Doporučené příspěvky

 

Super, díky za odkaz a omlouvám se za plevel.

Jo taky už jsem je nakonec našel na chrono24. Před tím jsem do vyhledávače cpal vždy "moonwatch" a s tím mi to na chrono24 nenašlo nic pod 65K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

SMP jsem chtěl, ale už jsem to zavrhl. Prostě mi jsou velké. Mám zápěstí kolem 16cm. Malé Moony mi zase někdo vymlouval kvůli tomu, že to není čistokrevný chronograf.

 

3733afe2d961675917f6b5d8e2305631.jpg

 

Odesláno z mého Nexus 5X pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vem ten Tudor BB

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do výběru bych určitě zařadil speedy daydate 40mm, tam je spolehlivý automat omega 1151 což je jestli se nepletu valjoux 7751.

Celkově moc fajn hodinky, vhodný na menší ruku a moc pěkně vypadají

 

Jedny jsou v inzerci, ale chtělo by to novou sponu tahu.

Za cca 36t máš chrono omegy v automatu WR100 co víc chtít.

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/103246-omega-speedmaster-daydate-blue/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Irma Bunt: on prisetri, ne? :)

Ja bych bral Pelagos ;)

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal, SMP se delaj i ve 36mm verzi

Jj, vím o nich. Ale 36 mm + luneta, tam už je riziko, že budou působit až moc drobně. Třeba u BB36 si myslím, že absence otočné lunety prospěla. Víc samozřejmě budu vědět, jestli se mi podaří je dostat na ruku. Nevím jestli mi je třeba u AD půjčí na ruku, když nejsem cílovka. :)

 

 

 Ty se mi osobně taky moc líbí, ale nevím, jestli se vejdou do limitu. Pod 50K jsem je ještě neviděl a kolem 60K už do toho prý dávat nechce...

 

Irma Bunt: on prisetri, ne? :)

Ja bych bral Pelagos ;)

Přišetřit určitě ne, už teď je podmínka, že něco pustím.

 

 

Jestli přišetří a SMP jsou dreamwatch, tak doporučuji mrknout na Planet Ocean 39,5mm. Ideální velikost a totální univerzály.

PO už tak nějak automaticky řadím mezi masivní potápky.

 

Jenom abych to upřesnil. SMP nejsou dreamwatche, těmi pravými DW jsou Schumacherovky. To je ještě z doby, kdy jsem někdy v roce 2000 začal sledovat F1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BB 36 se mi od zacatku strasne libily. Nedavno jsem mel moznost je vykouset ale na moji ruku jsou uz opravdu male. Prikladam foto pro porovnani velikosti s mymi sinny. Na fotu vypadaji skoro stejne, ale v realu to byl velky rozdil, hodne je zmensuje masivni luneta.

post-35948-0-06982400-1488523673_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě to ale řešení má. Odejdu li z toho s Rolexem nebo s Omegou, budu spokojen. U Rolexu je to jednoduché, dostanu se max na vintage DJ, u Omegy jsem ten správný kus ještě nenašel. V týdnu se stavím u Dušáka, jestli by náhodou neměli 36mm SMP. Trochu se bojím, že mě vyhodí, ale risknu to, snad budou shovívaví.

 

V tomhle vlákně vlastně jen hledám alternativy a taky jsem trochu doufal, že mě psychicky podpoří Seikaři. :)

 

No a pak jsou tu tyhle GS kvarcky. To by byla cesta k opuštění fóra...

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/104591-grand-seiko-quartz-sbgx065/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe hlasuji pro Speedmaster reduced. Splnuji veskera tva zadani vcetne ceny. Idealne si je objednat z Japonska, pripadne nechat od nekoho dovezt. Negativni komentare od majitelu "velkych" moonu ber s rezervou, reduced verze je super moznost pro male zapesti.

 

Pro porovnani SMP midsize 36.25mm (2561.80.00) vs Speedmaster reduced (3510.50.00), oboje nosim moc rad. Zapesti 16~16,5cm.post-37946-0-83532800-1488615448_thumb.jpg

post-37946-0-56533200-1488615459_thumb.jpg

post-37946-0-87960900-1488615469_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe hlasuji pro Speedmaster reduced. Splnuji veskera tva zadani vcetne ceny. Idealne si je objednat z Japonska, pripadne nechat od nekoho dovezt. Negativni komentare od majitelu "velkych" moonu ber s rezervou, reduced verze je super moznost pro male zapesti.

 

Pro porovnani SMP midsize 36.25mm (2561.80.00) vs Speedmaster reduced (3510.50.00), oboje nosim moc rad. Zapesti 16~16,5cm.

Moc díky za fotky, to jsem přesně potřeboval. Trošku mám u těch SMP problém s tahem. Tak drobné hodinky a mají tah, co se nezužuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč zrovna Japonsko? Když to odsud nikdo nedoveze osobně, tak to zřejmě zabaví celníci a výsledná cena se navýší o clo a daň, ne?

Navýšení se možná stane (spíš zcela určitě při aktivitě GŘC), ale i tak to může vyjít podstatně levněji, než v ČR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč zrovna Japonsko? Když to odsud nikdo nedoveze osobně, tak to zřejmě zabaví celníci a výsledná cena se navýší o clo a daň, ne?

 

Japonsko ma silny trh na reduced modely - maji male ruce. Kdyz tam nekdo jede, doveze je bez procleni bez problemu. Pokud nemas ten luxus, dohodnes se s obchodnikem na platbe pres paypal a pak uz se daji delat psi kusy, aby bylo vypalne v rozumne mire.

 

Pokud se bavime o modelu Speedmaster reduced (3510.50.00), da se koupit za cca 140.000JPY vcetne sales tax 8%. Pri prodeji do zahranici se sales tax neuplatnuje. Cena je to vcetne papiru a krabice, na koruny cca 31.000CZK. Na Chrono24 je aktivni prodejce eLADY, ale to uz je s globalni prirazkou. Na Rakutenu najdes levnejsi, ale chce to lekce japonstiny :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...