Přejít na obsah

Skoro "definitivky"


Doporučené příspěvky

Tak já už mid-size smp zvrhnul. Ty 41 se sword hands co má Andy se mi fakt libí. Ale co jsem tak koukal, tak jsou většinou tak o 50% dražší než klasické bondovky.

Pozor, pozor, ty moje sword hands jsou 36mm, zadne 41!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Tak a teď prosím vaše pro a proti. Hodinky by neměly primárně sloužit jako náhrada za moje SARB033. Hodinky jsou větší, takže taková neformálnější varianta právě k SARBům. Zatím u mě vedou SARK007, ale vzhledem k cenovce bych musel vyloučit bronzovou limitku PS2. U SARXů se trochu bojím, že jsou ještě usedlejší a více formální než SARBy.

 

SARX035

post-38421-0-93083000-1490039178_thumb.jpg

 

SARX033

post-38421-0-71761100-1490039178_thumb.jpg

 

SARW023

post-38421-0-49902100-1490039178_thumb.jpg

 

SARW021

post-38421-0-28433700-1490039178_thumb.jpg

 

SARK007

post-38421-0-31092700-1490039177_thumb.jpg

 

SARK005

post-38421-0-11317300-1490039177_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil sem to úplně stejně pár let nazpět. Rolex a gran seiko sem zavrhl kvůli ceně, omega se mi pozdávaly jen speedmaster reduced, ale bál sem se nízké odolnosti a vůbec nakupu z druhé ruky.

Pak sem pořídil Sinn 556i a do teď mám v podstatě klid. Teda dřív sem měl ještě Damasko, které byly vlastně lepší hodinky, ale pak trochu vadila zelena vteřinovka. Teď dělají Da38 s modrou vteřinovkou a ty bych si dokázal představit taky navždy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení odborníci mám dotaz. 

Přibližně před půl rokem jsem zakoupil hodinky Longines Elegant automatic ETA 2892/A2 a k nim ještě natahovač hodinek. Vzhledem k tomu, že jsem sportovně založený tak jsem ani nepředpokládal, že je budu denně nosit proto ten natahovač. Většinu času strávili v natahovači. Nyní jsem je vzal poprvé na delší dobu mimo domov. Hodinky mám denně cca 12 hodin na rukách a potom odkládám. Minulý týden vydržely celý v provozu a poprvé se zastavily až v neděli navečer. Dnes jsem s nimi ráno zahoupal a rozeběhly se a nasadil na ruku, v poledne již opět stály, zase jsem je roztočil a vydržely do večera (stále jsem je měl na ruce a přitom jsem se stále pohyboval a pohyb rukou byl aktivní, žádné ležení). Je to normální stav u automatů. Kdysi dávno cca 20let zpět jsem měl Seika 5 a nepamatuji se, že by s nimi byly takovéto problémy. Pouze když ležely delší dobu někde v šupleti tak se zastavily. Od té doby jsem měl pouze různé typy quartz hodinek.

Dotaz zní je to normální nebo je to na reklamaci, případně co s tím.

Díky za odpovědi nebo případné rady.

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Vážení odborníci mám dotaz. 

Přibližně před půl rokem jsem zakoupil hodinky Longines Elegant automatic ETA 2892/A2 a k nim ještě natahovač hodinek. Vzhledem k tomu, že jsem sportovně založený tak jsem ani nepředpokládal, že je budu denně nosit proto ten natahovač. Většinu času strávili v natahovači. Nyní jsem je vzal poprvé na delší dobu mimo domov. Hodinky mám denně cca 12 hodin na rukách a potom odkládám. Minulý týden vydržely celý v provozu a poprvé se zastavily až v neděli navečer. Dnes jsem s nimi ráno zahoupal a rozeběhly se a nasadil na ruku, v poledne již opět stály, zase jsem je roztočil a vydržely do večera (stále jsem je měl na ruce a přitom jsem se stále pohyboval a pohyb rukou byl aktivní, žádné ležení). Je to normální stav u automatů. Kdysi dávno cca 20let zpět jsem měl Seika 5 a nepamatuji se, že by s nimi byly takovéto problémy. Pouze když ležely delší dobu někde v šupleti tak se zastavily. Od té doby jsem měl pouze různé typy quartz hodinek.

Dotaz zní je to normální nebo je to na reklamaci, případně co s tím.

Díky za odpovědi nebo případné rady.

 

A jsi si jistý, že si to chtěl napsat sem?

 

 

Řešil sem to úplně stejně pár let nazpět. Rolex a gran seiko sem zavrhl kvůli ceně, omega se mi pozdávaly jen speedmaster reduced, ale bál sem se nízké odolnosti a vůbec nakupu z druhé ruky.

Pak sem pořídil Sinn 556i a do teď mám v podstatě klid. Teda dřív sem měl ještě Damasko, které byly vlastně lepší hodinky, ale pak trochu vadila zelena vteřinovka. Teď dělají Da38 s modrou vteřinovkou a ty bych si dokázal představit taky navždy.

Chronoshop mám prostudovaný skrz na skrz. Líbí se mi Sinny 356, dostal bych se na nejlevnější verzi s plastem, ale jako seikař jsem rád, že jsem se snad dal konečně správným směrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Takže bych rád poděkoval všem co se mi snažili pomoct. Nakonec jsem zůstal tam, kde jsem musel a jsem za to rád a ještě jsem ušetřil. Svou velikostí to pro mě zas takové univerzálky nejsou, ale budou to perfektní každodenky. Ten posun od SARBů je tam neskutečný a nelze ty holinky vůbec srovnávat co do provedení a detailů.

 

post-38421-0-32673900-1491039895_thumb.jpg

 

post-38421-0-02925400-1491039911_thumb.jpg

 

post-38421-0-48658100-1491039897_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kousek to je krasnej, Majku, ale mam strach, ze jsou ti vazne velke. Nebo to aspon z tech fotek tak pusobi. Pokud ti na ruce sedi pohodlne a mas z nich radost, tak tim lip!

Díky, malý nejsou, určitě je to strop, ale ta fotka hodně zkresluje. Kolem hodinek je ještě masa dost. :) Jsou velký jako keramický suby a vsadím se, že by mi to nikdo neřekl, že jsou mi velký. K tričku nebo k polu akorát, pro mě teda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mého jsou ti tak nějak akorát, ten bílý ciferník je bude opticky zvětšovat. Jinak moc pěkné hodinky, vyfoť taky nějaké detaily, modré ručky, pouzdro z boku, tah apod ;)

No pokusím se, ale nejsem moc fotograf a fotím jen mobilem. Tah je super, více článkový, myslel jsem, že jsou to jen leštěné zóny. Je o dost dospělejší než na Sarbech, ale nejvíc mě baví ta Super clear úprava na sklíčku. Ručky mě trochu zklamaly, protože z většiny úhlů působí jako černé.

 

 

Parádní. Proč jsi se rozhodl nakonec pro bílý cifr? Jinak bych taky uvítal detailnější fotky :)

Protože mám černé Sarby a praly by se. Tohle bylo nejjednodušší řešení a bílý ciferník jsem kromě Pandiček ještě neměl. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni to pruser, posledni fotka-sedi dobre.

Moc pekne jsou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...