Přejít na obsah

Moonwatch Only - 60 Years of Speedmaster


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

Pro všechny fanoušky MOONWATCH ONLY 26% sleva, ale do Vánoc to už bohužel z UK nestihnou  :frusty:

 

https://www.bookdepository.com/Moonwatch-Only-Gregoire-Rossier/9782940506309?ref=grid-view&qid=1576503266059&sr=1-1

 

Tak jsem pohledal na webu a našel jsem ještě o něco lepší nabídku, ale bez poštovného do ČR. To by mělo být kolem 15,-LIBER.

 

https://www.booksetc.co.uk/books/view/moonwatch-only-9782940506309

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tip, Books etc má docela špatné recenze na trust pilotovi. Objednal jsem nakonec na anglickém amazonu, kde je Book Deposit ještě levnější než na jejich webu. Mmch jsou v knize i Mark řady? Příští rok bych asi rád scháněl Mark II totiž :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tip, Books etc má docela špatné recenze na trust pilotovi. Objednal jsem nakonec na anglickém amazonu, kde je Book Deposit ještě levnější než na jejich webu. Mmch jsou v knize i Mark řady? Příští rok bych asi rád scháněl Mark II totiž :)

Ahoj

Prosím odkaz.Ď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tip, Books etc má docela špatné recenze na trust pilotovi. Objednal jsem nakonec na anglickém amazonu, kde je Book Deposit ještě levnější než na jejich webu. Mmch jsou v knize i Mark řady? Příští rok bych asi rád scháněl Mark II totiž :)

 

Několik členů tady bralo dle předchozích postů MO II. a bylo spokojeno. Byl jsem mezi nimi, tak snad se za ty dva roky nic nezměnilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Books etc vyjde na 104 GBP s poštou, Book Depository 158 GBP. Na Amazonu 121 a 132 GBP (od těch stejných obchodů). Watchprint 213 GBP :)

 

https://www.amazon.co.uk/gp/product/2940506302/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

 

(je potřeba si rozkliknout shopy, vlevo pod cenou je: "3 New from ?117.11")

 

Každopádně díky za tip, nenapadlo by mě to hledat jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Po roku...

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, jestli je kniha zaměřená vyloženě pro sběratele nebo tam najde člověk i nějaké další informace - fotky NASA z kosmu s hodinkami, popisy testů, technické informace než jenom, tady byl typ tahu takový, u jiného modelu makový. Nejsem sběratel chci hodinky, abych je nosil. Spíš mě jde o ten příběh. Má smysl si ji koupit nebo je spíš lepší pro nesběratele lepší knížka "Moonwatch story". Díky za názor. Sice ji teďka slevnili, ale nechci být zklamaný, že jsem si koupil knížku za 175 CHF.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...