Přejít na obsah

Orlik 38


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 250
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mne naopak prijde, ze se posledni dobou dostava tam, kde mu to cenove sedi. Pochopitelne u starsich modelu (Pavouk, Diplomat) je to porad ulet, ale tam nemaji moc prostor pro zlevnovani. Smrncovni Orliky s inhouse strojkem mi za 55 prijdou naprosto OK. U Nomosu za to dostanes zaklad, jety bondovky jsou jety bondovky. Priplatek 20k je skoro polovicni narust budgetu, takze zase hrusky a japka.

No nevím, za to tady koupíš jetý bondovky s co-axialem a za příplatek dvou desítek i moony. Samozřejmě porovnávat nový a jetý hodinky není úplně košer, jenom mi trošku přijde, že se Elton cenově tlačí někam, kam aktuálně nemá. Za tu cenu jsou třeba i některý nový Nomosky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne naopak prijde, ze se posledni dobou dostava tam, kde mu to cenove sedi. Pochopitelne u starsich modelu (Pavouk, Diplomat) je to porad ulet, ale tam nemaji moc prostor pro zlevnovani. Smrncovni Orliky s inhouse strojkem mi za 55 prijdou naprosto OK. U Nomosu za to dostanes zaklad, jety bondovky jsou jety bondovky. Priplatek 20k je skoro polovicni narust budgetu, takze zase hrusky a japka.

Od Eltonu za to dostaneš potápky s 5atm a kalibrem, u kterého si nejsem jistý, jestli ta Eta nebyla lepší volba.

 

Vůbec nic proti Orlíkům, o starších nodatech z prodejní sekce jsem dokonce dost uvažoval. Taky protože šly kolem třiceti kde jim to podle mě sluší víc. Inhouse neberu vždycky nutně jako výhodu, stát do 40 řeknu si ok. S 55 v kapse už se ale budu koukat jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší informace z Kotvy: Limitka se jmenuje se Orlík Anthropoid, byla oficiálně představena tento týden v památníku parašutistů v kostele sv. Cyrila a Metoděje. Mimostředka, balení s dýkou, 75 ks. cena 75 tis. ( je 75 výročí ) mají prý cca.20 objednávek. Bude možno prohlédnout v Kotvě, ale neví kdy. Další informace - zatim jen vytištěná PR zpráva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Mne naopak prijde, ze se posledni dobou dostava tam, kde mu to cenove sedi. Pochopitelne u starsich modelu (Pavouk, Diplomat) je to porad ulet, ale tam nemaji moc prostor pro zlevnovani. Smrncovni Orliky s inhouse strojkem mi za 55 prijdou naprosto OK. U Nomosu za to dostanes zaklad, jety bondovky jsou jety bondovky. Priplatek 20k je skoro polovicni narust budgetu, takze zase hrusky a japka.

kde to mam podepsat:-))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tysmek

Budou k dispozici od pondeli. Rezervace cisla serie a materialy do emailu jsem dostal na vyzadani. Baleni s nozem a pribehem vypada perfektne.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tysmek

Jeste k te cene. Mala neni, sle kdyz si vezmu jak rychle vyhucely Prim Tobruk a dnes se sehnat nedaji, verim, ze na foru by po nich skocil kde kdo i za 100k CZK. Cena dolu urcite nepujde.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...