Přejít na obsah

Orlik 38


Doporučené příspěvky

Sedí nesedí.Elton udělal limitku k výročí,a s tou dýkou to je paráda. Longines,Lemania ani Eterna neudělali nic....... 

Ze zadna ze primo zucastnenych znacek nic neudelala pro me nijak neobhajuje snahu nekoho jineho se na tom prizivit. Ale chapu, ze nekdo to muze mit nastaveno jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 250
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No... delší dobu si říkám, že bych chtěl Primky. Soudobý Primky... Z jejich nabídky mi nejvíc stylem sedí právě Orlíky. Orlík II - C jsem zavrhnul, protože jsou na mě moc velký. Orlík 38 jsem dosud opomíjel kvůli Etě uvnitř. To se změnilo nástupem modelu s "inhauzovým" strojem, byť s pro mě nevýhodnou absencí datumu. Velikost 38mm je pro mě ideální a tahle limitka je fakt pěkná (mínus je chybějící datum, ale zvyknout by se dalo). A teď nastupuje dilema:

1) jít do téhle limitky?

2) kašlat na limitku a jít do standardního Orlíku 38?

3) čekat, jestli časem nevylezou s Orlíkem 38 s inhausem a datumem?

 

??????? :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No... delší dobu si říkám, že bych chtěl Primky. Soudobý Primky... Z jejich nabídky mi nejvíc stylem sedí právě Orlíky. Orlík II - C jsem zavrhnul, protože jsou na mě moc velký. Orlík 38 jsem dosud opomíjel kvůli Etě uvnitř. To se změnilo nástupem modelu s "inhauzovým" strojem, byť s pro mě nevýhodnou absencí datumu. Velikost 38mm je pro mě ideální a tahle limitka je fakt pěkná (mínus je chybějící datum, ale zvyknout by se dalo). A teď nastupuje dilema:

1) jít do téhle limitky?

2) kašlat na limitku a jít do standardního Orlíku 38?

3) čekat, jestli časem nevylezou s Orlíkem 38 s inhausem a datumem?

 

??????? :frusty:

A není lepší s ETOu a mít hodinky, které budou bez problémů fungovat ? ;-))) Upraveno uživatelem Mitak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já spíš čekám, kolik nových verzí Orlíků s mimostředkou se teď vyrojí, když mají jakože nový kalibr :-) Přece jen je za posledních pár roků už tak deset ne-li více verzí, tak proč by jich najednou nemohlo být třeba dvacet, že? Nechystáte někdo svoji limitku ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl to je zase keců :D půjde to nahowno, raději etu, je to drahý :D Hoši noste si třeba cinu, je levná a šlape, já nechápu co furt řešíte. Jsem rád, že prim dodnes funguje, že udělá nové hodinky, upraví k nim vlastní strojek a lidi to evidentně zajímá. Cena? Správná je ta, kterou zákazník zaplatí. A tady nemám obavu, že se 75 ks neprodá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl to je zase keců :D půjde to nahowno, raději etu, je to drahý :D Hoši noste si třeba cinu, je levná a šlape, já nechápu co furt řešíte. Jsem rád, že prim dodnes funguje, že udělá nové hodinky, upraví k nim vlastní strojek a lidi to evidentně zajímá. Cena? Správná je ta, kterou zákazník zaplatí. A tady nemám obavu, že se 75 ks neprodá.

 

Howgh!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych se strojku nebal. Je to konstrukcne jednoduchej stroj vyrobenej na dnesnich masinach. Stary primky taky slapaly desitky let bez toho, aby videly hodinare a strojky v renovacich jedou dal i dnes. Napis okolo subciferniku je zbytecnej, ale je font je decentni, takze se to da... Mne osobne vadi celomatne provedeni vcetne zobacku na lunete na dvanactce. Tam to vypada jak z plastu. Na ruce sedi skvele, nepusobi dojmem malych hodinek. Pokukuju ovsem spis po standardni serii 38 nodate s centralni vterinovkou. Jen by se mi u standardni serie libila ta cerna luneta...

Souhlas s Mitakem ohledne ety. Eta v 38 nodate slape bez problemu

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyzna se tu nekdo v kudlach? bratranek, co je pres militarii uchyl, se mne pta, jestli jsem si jistej, ze ten vzor ty kudly odpovida tomu, co meli vysadkari. jestli prej nemeli spis nejakej SOE. ale ja samozrejme vim prd :D

pripadne jestli nekdo nevi, jestli treba v muzeu neco nevystavujou... ne ze by mne to nejak tankovala, ale po posledni eskapade s "molekulou" bronzu se clovek nad takovou uvahou zadrhne raz dva :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...