Přejít na obsah

Orlik 38


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 250
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dle mého názoru se kupující najdou bez ohledu na cenu (k té budou vždy výhrady), vzhledem k omezenému počtu kusů v edici, to budou převážně sběratelé, kteří už Orlíky mají, aby měli další do sbírky, nebo Ti co chtějí mít aspoň jedny doma. Člověk bez vztahu ke značce "Prim" si půjde koupit třeba ty zmiňované Omegy (s malým doplatkem) nebo jiné "švýcary"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze ta cena uz byla komentovana nekolikrat, ale za mne je OK. Kdybych nemel troje, jdu do nich:-). Libi se mi. Proste Prim uz nejsou lidovy hodinky, ale jsou zacileny na jinou skupinu. Kdo ma zajem koupi, kdo ne, at necha byt. Zadne poradne svycary za stejnou, nebo podobnou cenu proste neporidis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tim samozrejme myslim jen znacku Omega a ji podobne, jak bylo zmineno v komentu od Libor1972.

Trochu tedy odbocime od tematu a optam se, v teto cene nesezenu nic od Fortisu, Longines, Orisu? Jen namatkou na co ted koukam. Nebo povazujes prim za kategorii vys?

Nebudu se uz poustet do debaty o cene tehle primek ( nejsem jejich zarytej fanda- za mne jsou male a .....), design se mi libi a moc, ale ta tvoje posledni veta ve mne vyvolala tuhle otazku.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...