Přejít na obsah

anonymni klub chronomagoru


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

včera mi psal Tondako, že má hotový moje Bullheady, došlo mi to na mail a nemohl jsem mu napsat zpět, že jsem mu peníze projistotu poslal do minuty po přečtení mailu, takže dojdou asi o den později  :helpsmilie: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze Tondako dostal mnohem vic objednavek, nez obvykle...a nejen on :)

Taky slovenske forum zaznamenalo nekolik novych registraci...

A na Instagramu se roztrhl pytel s lajkama :D

 

A ano, taky jsem "obnovoval" co deset minut. Jsem zavisly!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minulý týden mi blbnul internet, chvílema to vypadávalo. O víkendu to chcíplo definitivně, odešel wifi aparátek. Brácha nadával že zrovna strašně nutně potřebuje na net. V neděli jsem sháněl jiný wifi. Místní internetista co by měl mít nebyl doma. V obchoáku neměli. Kámoš co se tím taky zabývá taky nebyl v dosahu. Odpoledne se konečně zadařilo, dal jsem to do chodu, všechno fungovalo, dokonce mám pocit že líp než dřív. A pak najednou zapnu kompítač, klepnu na Chronomag a ono nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem si uvědomil, že už bych si také nemusel nikdy v budoucnu přečíst myšlenkové perly pípla, maxičokla, nebo decibela, udělalo se mi dobře. Naopak, po milých glosách Zmizíka, Manťáka a Sibiře by mi bylo smutno :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě manželka říkala stále dokola, co je, co se děje lásko, mluv se mnou prosím, někdo umřel, přišel jsi o práci, chceš mě opustit? Dnes už jsem to nevydržel, tak říkám, nejde Chronomag.....prej že jsem magor a teď pro změnu nemluví ona. Asi nejde facebook  :lol2:

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...