Přejít na obsah

Radimk


Doporučené příspěvky

Takže když už je ta možnost,tady někoho pochválit,tak proč to nevyužít.

Touto cestou tedy děkuji Radimovi-k.Který byl 1.od kterého jsem zde na foru něco koupil.

Jelikož jsem nováček,tak velice děkuji za projevenou důvěru,kterou mi projevil ač mě vůbec nezná a poslal mi hodinkyještě dříve,než vůbec dostal zaplaceno.

O to více jsem se snažil co nejdříve provést platbu a udržet komunikaci.

Vše probehlo na jedničku,hodinky jsem dostal doslova obratem a v přesně takovém stavu,jak bylo deklarováno.

Ještě jednou dík. :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • Po roku...

I já děkuji za parádní poštovní transakci... A potvrzuji slova předřečníků - takhle luxusně paranoidně zabalenou zásilku jsem snad ještě neobdržel. :) Snad díky tomu zásilka nedošla úhony ani ve vánočním poštovním shonu a já můžu Radima srdečně doporučit. :thumbsup_anim:

 

c.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...
  • Po roku...

No, s Radimem vše supr - rychlá domluva, co se řekne, to platí ... Navíc prima pokec nejen o hodinkách. Kafíčko a hodina utekla jako ani se člověk nenadál. 

 

P.S. Příště budu do telefonu diskrétnější, ať manželka neslyší nic o hodinkách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Tohle vlákno jsem objevil vpodstatě náhodou, proto hodnotím s malým zpožděním, o to však pozitivněji! Sice malý (a první i tu na chronomagu) obchůdek a z mé strany naprostá spokojenost jak s přístupem kolegy tak s dodanými hodinkami. Děkuji za vstřícnost i za obchod, lidi by si měli dělat radost, ač to občas jednoho z nich stojí pár peněz...

P.S. Má-li tu kolega děkovací vlákno už založené, tož se omlouvám za nové, ale momentálně se mi nějak nechtělo těch šedesát stránek procházet... :blush02: 

 

post-53456-0-74004700-1489002462_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Právě mi pošťák přivezl už třetí vintážky od Radima. První už jsem tu zmínil, druhé jsem opomněl (Doxa Grafic aut.) a nyní do třetice Ernest Borel. Oceňuju vstřícný a ochotný přístup i kvalitu hodinek, ještě jednou děkuju za obchod(y) a ostatním případným adeptům Radima doporučuju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • Po roku...
  • po měsících...
  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...