Přejít na obsah

Ukažte svoje Steinhart


vE13Lius

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak já mám zápěstí 18cm... asi je to na hraně... žena mi tvrdí, ze jsou v pohodě.. prodat je nechci a 42 taky ne :-D tak mi hlavně prosím nenapiš, že jsou malý... db870d820210d38baca8361d2fd1c228.jpg

Michale, vypadá to ok. 42 nee, tobě by to bylo velký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi díky! Ani nevíte jakou jste mi udělali radost a jak se mi ulevilo :-D... Já jsem si tohodle brouka nasadil do hlavy asi sám a to tím, že střídám ,,jen" čtvery hodinky. Skx, monstra, želvy a Stajny.... No a Stajny jsou nejmenší, takže když je nasadím právě po želvách tak je to velikej skok...

 

Fotky jsou jen pro představu a neumím fotit, tak mi promiňte tu úžasnou kvalitu:-D6f9dba443699d71c4e3f61803ef4b6e8.jpgba48c8b4899fdbf4af6a90f4525ab642.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michal93, sedia ti dobre. Seika aj Stajny, kazde su ine, maju svoju farbu, dizajn a velkost... Uplne do pohody, ako sa vravi, mozes byt spokojny parchant :)

Děkuju, ale spokojenej parchant? To určitě ne..:-D víš jak to tu chodí... spokojenost je velice krátká a poté opět přichází roupy ... :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Kamaráde nechci tě nijak stresovat a nebo rejpat ale zeptat se musím. Jak máš velkou ruku? Podle té fotky mi přijde, že jsou krapet větší i když vím, že pilotky mají být velké. Já mám obvod ruky asi 18 možná i 18,5 a věřím, ze 47mm mi budou velký i v kuchyni na zdi :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...