Přejít na obsah

Ukažte svoje Steinhart


vE13Lius

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 7 hodinami, Irwinek napsal:

Když je nechám ...

Dobře to měříš ;)

Já to s tim měřením měl u těch posledních stejně jako Ty, ale když jsem měřil přesnost za chodu, přesvědčily mne, že se mechanice nedá věřit. A tak jsem se díky nim stal kacířem na okraji chronospolečnosti. Ale já si to užívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Daemonultimate napsal:

Dobře to měříš ;)

Já to s tim měřením měl u těch posledních stejně jako Ty, ale když jsem měřil přesnost za chodu, přesvědčily mne, že se mechanice nedá věřit. A tak jsem se díky nim stal kacířem na okraji chronospolečnosti. Ale já si to užívám.

Nijak zvlášť to nesleduji, občas je prostě posunu správným směrem a je 😄 mám je jako hodinky pro radost, na léto, rád poslouchám jejich tikot a honění se za vteřinami jsem už dávno vzdal, stačí mi, když mi neujede vlak, nebo na mne nemusí někdo zbytečně čekat 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 8. 2021 v 7:06, Daemonultimate napsal:

Naopak, to už mám za sebou ;)

Říkal jsem si to už dvakrát 😄 Solární Citizeny s DCF skončily u kolegy, podobné Casia u synovce a baterkáče Edifice nosím na plavání. Jediné, kdy potřebuji " Přesný čas " je, když seřizuji nějaké mateční hodiny, a to si prostě na tabletu nastavím stránku  čas z atomových hodin a je 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...