Přejít na obsah

Ukažte svoje Steinhart


vE13Lius

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 5 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Hoj, mám OVM v šedé, ale strašně mě bolí nemít datum. Pořád se snažím se smířit s tím, že bych měl rolexoidíní ručičku - mercedes - a nějak se s tím taky nemůžu ztotožnit. 

Ale říkám si, že GMT by tohle svědění mohlo podrbat..:D Gratuluju:) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, BlindWatchmaker napsal:

Jinak koukám, že máš to GMT nějak rozladěný...jak ho skutečně používáte? Druhá časová zóna, nebo opravdu GMT, nebo jen jako že tam je? 

 

V com myslis rozladene?

 

Ja som tam mal ine casove pasmo a odcital cas z lunety (na foto 7:34 "gmt" casu) :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 10. 2022 v 10:52, lukasb515 napsal:

V com myslis rozladene?

 

Ja som tam mal ine casove pasmo a odcital cas z lunety (na foto 7:34 "gmt" casu) :D 

Ahoj Lukáši, 

omlouvám se za pomalejší odpověď, byl jsme pracovně mimo a nedostal se k odpovědi. 

někde jsem četl, že jsou tři způsoby, jak s GMTčkem zacházet: 

A) Mám nastavený GMT čas a otáčím lunetou

B ) Mám nastavený domácí čas a otáčím s lunetou v jiné časové zóně

C) Mám na GMT úplně jiný čas, ale GMT mám nulou na nule

A vždycky, když jsem koukal na fotky, tak mi přišlo, že byly lunety posunutý, tak jsem si říkal, jak ses k tomu postavil Ty a už chápu, že C je správně. 

Teda ještě je možnost, že mi napíšeš, že jsem zase vedle. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 10. 2022 v 17:15, Ředitel napsal:

..přemýšlím, které bych ještě přidal..😀

IMG_20220530_173403.jpg

Já bych jel na vintage vlně. Jako první jsem si před lety pořídil O1 Vintage Military, letos na jaře k nim koupil O1 Vintage a od tý doby mám cukání na O1 Vintage Red nebo Vintage GMT. Jejich předlohy od RLX jsou absolutní klasika a Steinhart tomu IMHO  nedělá ostudu. Jen bych Ti doporučil O1VM shodit z náramku; předloha (RLX 5517) měla místo stěžejek pevný tyčky a šla nosit jen na strapech NATO.

Upraveno uživatelem Tos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Tos napsal:

Já bych jel na vintage vlně. Jako první jsem si před lety pořídil O1 Vintage Military, letos na jaře k nim koupil O1 Vintage a od tý doby mám cukání na O1 Vintage Red nebo Vintage GMT. Jejich předlohy od RLX jsou absolutní klasika a Steinhart tomu IMHO  nedělá ostudu. Jen bych Ti doporučil O1VM shodit z náramku; předloha (RLX 5517) měla místo stěžejek pevný tyčky a šla nosit jen na strapech NATO.

Tak přesně nad tímto uvažuji a chystám se na O1 Vintage Red nebo Vintage GMT. U těch O1 Vintage Red se bojím, že budou téměř stejné co O1 Vintage Military, ale červíček hlodá a myslím, že k sobě tak nějak patří.😀Jinak s tou předlohou RLX 5517 na NATO strapu máš pravdu, budu to muset přehodit.👍 No ujistil jsi mě, že je to správná cesta i když ty ostatní jsou také super až na ten kyklop.🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...