Jump to content

Ukažte svoje Steinhart

vE13Lius

Recommended Posts

Na tyhle přírodní řemeny mám takový knihařský fígl. Je to tlustá lehce probarvená kůže. Tuhý na ruku a docela to trvá než se vytvaruje.

Fígl je následující. Nový řemen dát tak na deset min do vody. Pak nasadit na hodinky. Z papírového kapesníku si udělat pásek, omotat kolem zápěstí. Přes to dát hodinky a zapnout na pocitově těsnější. Nechat na ruce do rána. Pak použít nějakou dobrou inpregnaci na kůži. Pokud je dobrá, tak se jen decentně změní odstín řemenu a kůže dokonale změkne. No a druhej den po sundání a nasazení sedí jak za půl roku nošení.

Ten papírový kapesník vytvoří potřebnou vůli. Při shnutí nedovolí se kůži smrštit a nestudí to do ruky. Na kůži a to veškerou používám tohle.

http://www.noble-house.eu/catalog/product_info.php?cPath=30&products_id=61

Marhi, rychly dotaz - po impregnacii nechavas remen tak alebo ho znova nasadis? Tato cast je mi nejasna trochu... :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Po nasazení hodinek.

Krátká verze,   na pět min do sklenicky s vodou.  Namotat si papírový ubrousek na ruku,  stačí jeden.  Dát na ruku a ideálně nechat přes noc na ruce.  Druhý den pak promazat nějakým na to vhodným přípravkem.  A máš patinu nošení za půl roku do druhého dne.  Dokonale sedí a voní ještě novotou.  Pakliže to není řemen na potápky.  Tak samo sebou do skleničky bez hodinek. :photo:

tak kdopak to pracuje v Praze v Koloshopu a nosí titanové 500? Vypadají fakt pěkně

Já se teda drze přiznám, i když se stydím za tu objednávku. Nedavno jsem nastoupil a moc se ještě neorientuju, navíc mi padal PC O:-) Klidně se příště přihlaš a můžu Ti je půjčit na ruku :)