Přejít na obsah

Ukažte svoje Steinhart


vE13Lius

Doporučené příspěvky

Já musím potvrdit, že nová spona je hezčí a podstatně bytelnější (alespoň na mých OVR). Když jsem se na ně byl v chronoshopu podívat, tak mi přišlo, že v porovnání s jinými modely ocean je z mnohem tenšího plechu. Tak jsem požádal o objednání nového kusu od výrobce a spona je o něčem jiném..plech má snad dvojnásobnou tloušťku a působí víc jako vysoustružená (asi byl skladem starší kus)

Upraveno uživatelem Jenkiz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já musím potvrdit, že nová spona je hezčí a podstatně bytelnější (alespoň na mých OVR). Když jsem se na ně byl v chronoshopu podívat, tak mi přišlo, že v porovnání s jinými modely ocean je z mnohem tenšího plechu. Tak jsem požádal o objednání nového kusu od výrobce a spona je o něčem jiném..plech má snad dvojnásobnou tloušťku a působí víc jako vysoustružená (asi byl skladem starší kus)

Přesně a platí to i pro titan?

 

Odesláno z mého SM-N915FY pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docdan- moc pěkná chrona, to se musí nechat ( je k nim i tah? ).

Který myslíš ty co mám na sobě já nebo pejsek? Ty co má pejsek mají tah, ty co já nemají. Peggca je na tom proste lip má dražší a může kombinovat 3 barvy lunety a tah, gumu a kůži a různé spony.

 

Odesláno z mého SM-N915FY pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Chronoshopu mi odepsali, že o žádné masivnější či nové silnější sponě nic nevědi :crying_anim02:

Mě napsali to stejné...když sem tam byl, tak sem si všiml, že vystavený kus má sponu tenší než ostatní oceany, tak sem jim psal, jestli jde spona vyměnit..na to mi odepsali, že sou všechny spony stejné..tak sem je požádal, aby mi přesto objednali u výrobce nový kus a přišel mi model už s tou silnější sponou (viz fotky spony výše)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...