Přejít na obsah

Auta na alternativní pohon


Josef01

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

No ja mam od leta Prius 3hybrid(benzin/lpg/elektrika) a je to presne to,co som do mesta chcel.Za 37? mam plnu nadrz LPG a dojazd malinko pod 1000km v meste.Musel som si tocha zvykat na ten jednostupnovy variator,ale uz je to v poho.Ma to vybavu lepsiu nez mam v Mercedese,co mam na jazdy mimo mesta.No ale ten ucel,na ktory som taketo auto potreboval,splna nad moje ocakavania.Tym co hania hybrid a tvrdia,ze tu istu sluzbu im spravy nejaka oktavka,tak nespravi.A to nebudem pisat o servisnych nakladoch.Pravda ale je,ze ako jedine auto v rodine,to nieje dobra volba,lebo mimo mesta je uz dost citit nevyhoda tej prevodovky.Skratka do mesta super.Do cistej elektriky som nesiel preto,aby ma nestresoval dojazd,ale teraz to vobec nelutujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dobrá volba...napiš cokoli tě zajímá ;-) jsem také seiko pozitivní..a jsem od Chrudimi

Díky moc!

Mám toho spoustu načtené, teď už spíš potřebuji osobní kontakt a moct si to osahat naživo ;)

Mohl bych se někdy ozvat a přijet se podívat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Díky moc!

Mám toho spoustu načtené, teď už spíš potřebuji osobní kontakt a moct si to osahat naživo ;)

Mohl bych se někdy ozvat a přijet se podívat?

Ahoj, tak už máš RX doma? ;-)

Když hybrid na kolech tak Lexus, když hybrid na ruce tak Seiko...baterie plně nabitá u obou :-D

post-22859-0-47586800-1546379408_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, už je doma a už na něm mám pár tisíc km nalítáno... :)

Nakonec jsem pro něj jel na blind a prostě jsem ho tam nemohl nechat ;)

Tak gratuluji a další do party :-)

Byl jsi pro něj za hranice, jaky rok to máš?

S tímhle ty kilometry naskakují ani nevíš jak :-) Já už s ním mám nalítáno víc jak 100t tak pokud budeš chtít nějakou radu či zkušenost stačí napsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadarmo to není, je to myslím za 100,- na 1 rok. Musí to být hybrid, který umí jezdit na elektro a nesmí být starší 10 let.

 

Madmaxx, nakonec jsem nemusel dělat dovoz, sehnal jsem v ČR konfiguraci, kterou jsem chtěl a i cenu jsem sjednal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadarmo to není, je to myslím za 100,- na 1 rok. Musí to být hybrid, který umí jezdit na elektro a nesmí být starší 10 let.

 

Madmaxx, nakonec jsem nemusel dělat dovoz, sehnal jsem v ČR konfiguraci, kterou jsem chtěl a i cenu jsem sjednal ;)

Nevím, co má s jízdou na elektřinu společné stáří... to zas něco vymysleli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...