Přejít na obsah

Auta na alternativní pohon


Josef01

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Kluci, já si to RX v tomto počasí fakt užívám... :)

Nemáte někdo zkušenosti, zda koupit deflektory na okna?

Já nejsem moc fanda do těch plastů na okna...

Elektrická čtyřkolka se občas hodí když jsou na cestě ty bílí sr...ky ;-) někdy by se ale hodil vypínač na kontrolu trakce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

mmch ma nekdo osobni zkusenost s hybrid Volvem (treba XC90)?

Mal som na víkend požičanú predvádzačku hybridnej XC60 T8, keďže T6 akurát nemali. Ale povedať ti o tom aute neviem nič relevantné, až na zaujímavé zrýchlenie v priamke.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:cheers: však užívej, jen zlobím ;) trochu závidím ten pocit z nového kousku, už mám absťák...? :wacko:

Děkuji!

Včera jsem si to fakt užil. Potřeboval jsem předjet, šlápl jsem v 60 na plyn, gumy najednou zapískaly a auto vystřelilo. Zase se mi na tváři usadil ten přiblblý úsměv a nemohl jsem ho smazat...

Večer jsem se divil, proč se všichni tak loudají. Kousek od baráku mám 90° zatáčku. Vjel jsem do ní trochu rychleji a najednou jsem jel bokem. Až v té chvíli jsem pochopil, že silnice asi klouže... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji!

Včera jsem si to fakt užil. Potřeboval jsem předjet, šlápl jsem v 60 na plyn, gumy najednou zapískaly a auto vystřelilo. Zase se mi na tváři usadil ten přiblblý úsměv a nemohl jsem ho smazat...

Večer jsem se divil, proč se všichni tak loudají. Kousek od baráku mám 90° zatáčku. Vjel jsem do ní trochu rychleji a najednou jsem jel bokem. Až v té chvíli jsem pochopil, že silnice asi klouže... :)

Pružný zrychlení má fakt ukázkový, i v dálničním provozu je to radost..když zaberou všechny tři motory :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ale to vůbec ne! Dokonce přemýšlím, zda to není chyba - přece jen to "L" budí určitý respekt k tomu vozidlu a budu to muset nechat v hlavě "dozrát".

Jen jsem se dostal k historii řady RX a zaujal mě fakt, že Harrier - první z řady pozdější řady RX, je snad jediným vozidlem v historii značky Toyota, které dostalo vlastní logo, odlišné od všech dosavadních i pozdějších produkovaných aut. Až tak Toyota a následně Lexus tomuto projektu věřili. Tak jsem tím logem vzdal tomu projektu takový osobní malý hold. A když k tomu přičteš, že jsme oba s manželkou vášnivý amatérští ornitologové, tak...

 

post-33556-0-30575600-1552075849_thumb.jpg

post-33556-0-16819900-1552075867_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...