Přejít na obsah

Paddleboard


Doporučené příspěvky

Ja mam jeden Hydro Force. Z Makra snad za 5k se vsim v akci. Kamos ma dva a je to v pohode. Jinak mame jeste tohle a ten je super http://www.pad-boards.com/produkty/paddleboardy/paddleboard-river-runner-307. Ale zase nijak vyrazny rozdil to neni a cena je vic jak 4x tolik. Trochu lepsi padlo, batoh a teda pumpa je vyrazne lepsi. Ale i tak se to da.

Klidne bych ho koupil. Obcas ho maji i v Lidlu.

A jinak je to fakt paradni vec, jen uz jsou mista kde je zakazuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 105
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Paddleboard jsem si pořídil minulý rok a musím říct, že k vodě jsem nikdy tolik nejezdil. Je to opravdu fajn zábava a člověk si u toho zlepší core a fyzičku. Při pořízení jsem také chtěl Paddleboard pro 2 lidi a z nabízených produktů padla volba na Aqua Marina Atlas, který měl nosnost 170kg.

Paddleboard v pohodě unese 2 lidi o hmotnosti 150kg a sjeli jsme na tom docela dost a bez problémů, nicméně ve stoje pro 2 to moc není, to už bych pak volil jiné.

Další věc co silně doporučuji, je naučit se dobře pádlovat, to pak posune jízdu o level jinde, např zde: 

 

Jinak také doporučuji zakoupit vodotěsné batohy a pak už jen vyrazit na výlet :)

IMG-20190819-110452.jpg

IMG-20190829-094701.jpg

sta-en-soubor.png

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera som bol otestovat prvy krat Kiboko. Sorry nemam foto, bol som sam a vsetky cenne veci som nehal doma.

Dost fukalo ale prilezitost odtrhnut sa z domu som musel vyuzit. Nafukane rýchlo, cca 8min, pri fukani z 10 na 15 psi to chcelo trocha pritlacit. Na zaciatok ked fukalo tak som len klacal, ked sa, neskor sa vietor skludnil a odvazil som sa aj postavit ...zaklad bolo nevykupat sa co sa mi podarilo, technika padlovania presne ako sa to nema ale pozrel som nejake videa a budem cvicit vo vode i doma na suchu.

Som na sup namotany uz cca 2r a som rad ze som konecne zacal. Bol som namotany aj na kolobezku ale kedze vela beham, trocha mtb tak som chcel nieco na vodu a takisto posilnenie inych svalov, najma core a horna cast tela.

Foto pri najblizsej prilezitosti

 

 

Screenshot_20200426-121426_Strava-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze si nemuzu pomoct ;)

No proste protoze mi to prijde jako velebit valchu v dobe automaticke pracky. Vyvoj sel kupredu a vedel proc. Proc mam stat na vachrlate desce (v obou pripadech), kdyz muzu sedet na kajaku/kole?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 hours ago, nickolas said:

Protoze si nemuzu pomoct ;)

No proste protoze mi to prijde jako velebit valchu v dobe automaticke pracky. Vyvoj sel kupredu a vedel proc. Proc mam stat na vachrlate desce (v obou pripadech), kdyz muzu sedet na kajaku/kole?

Zrovna používat toto přirovnání "No proste protoze mi to prijde jako velebit valchu v dobe automaticke pracky." na chronomagu není úplně nejvhodnější, taky nosíme mechaniky že :D. Možná tím, že to je primitivní, tak je to zábavné, oproti kajaku mě na tom baví to, že pádluješ ve stoje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se to silene líbí, viděl jsem to uz před lety v Asterdamu, kdyz to tady ještě vůbec vidět nebylo. Škoda, že nemám poblíž nějakou pořádnou vodu za barákem.

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Novej prirustek do rodiny. Tesil jsem se jako malej kluk. Vcera doslo, jeste v noci jsem smontoval a hned rano vyrazil na vodu. 
A presne jak jsem predpokladal - rychla, nestabilni a agresivni mrcha. Nikdy jsem na SUPu nespadl a tohle me poslalo behem jediny hodiny 3x do vody.

73E15977-C89F-476C-9DE4-D2AAB89CFC5C.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To si fakt dobrý! Aky rozmer ma ten board?

ja som bol naposledy v pondelok, podmienky skoro idealne, len slaby vietor ale mal som ku koncu dosť.
Jednu dĺžku po prúde som dosť makal ale podla zaznamu bola skoro najpomalšia, nechápem...
5c38a6be6c67c9a25ba975a47c1b2db1.jpg2154c811ae2dc5cde2476f595acf34e9.jpg

Odoslané z SM-A600FN pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, uplnej raj na zemi. Jsme tady teprve 2 mesice, ale naprosty nadseni. Voda hned u baraku, takze se nedalo neco nekoupit na cem se clovek vyblbne.

jestli jsem se dival spravne, tak tvuj je 71cm, coz je taky uz sportovnejsi a clovek se musi snazit vybalancovat.

mam totiz jeste jeden - 86cm pro rodinu - a to je tank, projede to vsechno. Jedno jak fouka nebo co projede kolem za lod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...