Přejít na obsah

Tissot PRS 516 vs PRC 200 Powermatic 80


fotopraktica

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 115
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Samozřejmě že jsem dlouho přemýšlel nad tím, že to překousnu a nechám si je. Ale když vám prodejce předem potvrdí, že je vše v naprostém pořádku a pak se vám krabička rozpadne pomalu v ruce a zkrátka je vidět, že zboží již někde putovalo, tak mi to nepřijde férové. Prostě tam už není ta euforie, na kterou jsem se těšil. Chápu že někdo to tak vidět nemusí, ale já jsem na tohle prostě puntíčkář... Kontaktoval jsem jeden německej obchod kde je mají skladem, tak uvidíme co zítra odepíšou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když kupuji hodinky, tak mě zajímá stav jich samotných a ne krabičky. Zřejmě na to mám trochu jiný pohled, protože hodinky beru vesměs z asijských e-shopů, kde to dorazí v bublinkové fólii jako úplné holátko :)

říkají ti něco pojmy hodinky s notama a neporušenýma krabicema, např. při dalším prodeji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě že jsem dlouho přemýšlel nad tím, že to překousnu a nechám si je. Ale když vám prodejce předem potvrdí, že je vše v naprostém pořádku a pak se vám krabička rozpadne pomalu v ruce a zkrátka je vidět, že zboží již někde putovalo, tak mi to nepřijde férové. Prostě tam už není ta euforie, na kterou jsem se těšil. Chápu že někdo to tak vidět nemusí, ale já jsem na tohle prostě puntíčkář... Kontaktoval jsem jeden německej obchod kde je mají skladem, tak uvidíme co zítra odepíšou.

Myslím, že postupuješ naprosto pragmaticky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

říkají ti něco pojmy hodinky s notama a neporušenýma krabicema, např. při dalším prodeji?

Ne, protože to nikoho z kupujících nezajímá. Podobných papírů si dneska každý vytvoří co je libo a krabičky lze koupit za pár dolarů na prvním rohu. Ale chápu, že někdo místo hodinek radši čumí do papírů a lupou kontroluje, jestli je krabička neporušená :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, protože to nikoho z kupujících nezajímá. Podobných papírů si dneska každý vytvoří co je libo a krabičky lze koupit za pár dolarů na prvním rohu. Ale chápu, že někdo místo hodinek radši čumí do papírů a lupou kontroluje, jestli je krabička neporušená :D

jj, pleteš se na plné čáře, ale to nevadí. Zkus občas nahlédnout do zdejšího prodejního vlákna, jak dobře se prodávají hodinky bez not a s nimi a za jaké ceny, hlavně u některých značek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdejší prodejní vlákna mě nezajímají, protože zde ani nenakupuji a ani neprodávám. A jedním z důvodů je taky to, že tady nějaký hnidopich bude místo hodinek řešit krabičky a papíry, zatímco na prodejních portálech je to přesně opačně. Jenom pro úplnost - pravost hodinek lze ověřit u AD a je to podstatně věrohodnější, než nějaký papír (který si průměrně znalý podvodník vytvoří sám) nebo krabička (která jde sehnat kdekoliv). Takže tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, protože to nikoho z kupujících nezajímá. Podobných papírů si dneska každý vytvoří co je libo a krabičky lze koupit za pár dolarů na prvním rohu. Ale chápu, že někdo místo hodinek radši čumí do papírů a lupou kontroluje, jestli je krabička neporušená :D

 

Ty budeš taky případ... :lol2: Kupoval novou věc a tím to hasne, rozlepená krabička nebo ušmudlané noty naznačující že danou věc někdo používal před ním je nepřípustné, basta fidli. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fidli nefidli, podobnou pitomost jsem už dlouho nečetl, aby podle rozlepené krabičky a papírů někdo zhodnotil, že jsou hodinky použité. Nebo jinak řečeno - krabička může být funglovka, papíry právě vyjeté z tiskárny a hodinky budou ojeté jak šlapka v parku po roce provozu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co to má společného s nějakou krabičkou a papíry? Vůbec nic. Znovu opakuji - pro méně chápavé - že kupuji hodinky a zajímá mě jejich stav, nikoliv to, jestli je krabička ošoupaná nebo ne (koneckonců prodejce dává garanci na hodinky a ne na krabičky). Ve výše uvedeném případě, kdy jsou hodinky už hůře sehnatelné, bych vrácení jenom kvůli oné krabičce zcela jistě nedělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to někdy zkus, je v tom obrovské kouzlo, to zjistíš  ;) A až to budeš dělat po páté, po šesté a najednou se ti po sedmé stane že v krabičce najdeš chlupy z nějákého opičáka, rozdrbanou krabičku a nějakou amatérsky retušovanou kartu budeš mluvit jinak.....protože to kouzlo a radost z nové věci se jaksi během pár vteřin po rozbalení vypaří" Ale každý to máme jinak, tak třeba je dáš na pazouru a nebudeš nic řešit, to je taky možné  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys uměl číst, tak výše píši, že hodinky beru vesměs z asijských eshopů a chodí v bublinkové fólii, takže ty tvoje povedené krabičky ani řešit nemusím. Jinak se občas podívej do kamenného obchodu, jak vypadá prodej tam. Hodinky ve výloze, kde je každý den někdo ochmatá při zkoušení a ty je pak vezmeš (nebo ti je obchod v rámci eshopu zašle) a ještě si mlaskáš, cos udělal za kauf :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys uměl číst, tak výše píši, že hodinky beru vesměs z asijských eshopů a chodí v bublinkové fólii, takže ty tvoje povedené krabičky ani řešit nemusím. Jinak se občas podívej do kamenného obchodu, jak vypadá prodej tam. Hodinky ve výloze, kde je každý den někdo ochmatá při zkoušení a ty je pak vezmeš (nebo ti je obchod v rámci eshopu zašle) a ještě si mlaskáš, cos udělal za kauf :D

Aha, tak to pak jo...ty bublinkové fólie mají také své velké kouzlo, můj pětiletý kluk je hrozně rád mačká, máš to taky tak? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Aha, tak to pak jo...ty bublinkové fólie mají také své velké kouzlo, můj pětiletý kluk je hrozně rád mačká, máš to taky tak? :-)

Co si mačká tvůj kluk je mně šumafuk, už jsem (ti) psal, že kupuji hodinky a ne obalový materiál, jehož nákup sice může mít někdo jako fetiš, leč já opravdu ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...