Přejít na obsah

Tissot PRS 516 vs PRC 200 Powermatic 80


fotopraktica

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 115
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

fotopraktica tady kvůli pár zbytečným kecům přišel o hodinky, které bude teď pracně shánět jinde a nemá ani jistotu, že nedostane ještě větší zgarb. Tak vychladni.

 

No pokud jsi trochu podrážděný, tak ti jen připomenu že ty jsi začal s tím že jsme všichni idioiti, když nám jde o krabičky. Bohatě dostačující jsou přeci bublinky :lol2: Stále nedokážeš pochopit jednu zásadní věc, že chtěl ÚPLNĚ NOVÉ a ne, lehce použité. Mě se to stalo také párkrát, přišel foťák, folie sundaný, uvnitř baterie, karta, všechny kabely rozmotaný, otisky prstů a prodejce prý, no mi vám ho odzkoušeli :lol2: Zasílám okamžitě zpět, i kdyby to měl být poslední foťák na planetě, Až budu chtít jetej, tak zajdu do bazoše....NOVÁ VĚC je NOVÁ VĚC, OPAKUJI NOVÁ :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Koukám že se tu dnes rozjela divoká a potažmo veselá diskuze :-) Já děkuji všem zúčastněným za podporu až tedy na Jendu Nováka, to je prostě jiná liga :-)

Jiná liga v čem? Že se víc zajímám o hodinky, než o nějaké krabičky? Ostatně zde na fóru prodej a nákup hodinek jenom frčí, a že by tam někdo řešil zrovna onen obalový materiál, to jsem si nevšimnul. Zbytečně ses nechal zblbnout pár chytrolínama, kteří to posuzují jenom podle toho, že si kdesi cosi koupili a byla to ojetina. Byť jim vůbec nedochází, že ta ojetina může klidně být i v nové krabičce, protože pro žádného prodejce není problém dodat balení úplně nové. Ostatně až tady budeš déle, tak ledacos pochopíš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zbytečný flame pane Novák. Ale jste asi jediný co to nechápe.

Prostě když se rozhodnu koupit použitý hodinky, tak hledím na stav hodinek a krabici nějaký ten šrám odpustím, popřípadě odpovídá li tomu cena, koupím bez krabice.

Rozhodnu-li se zaplatit "plnou" cenu, požaduji 100% stav, nejen u balení hodinek, ale čehokoliv jiného.

Pokud je obal porušen (odstraněn přebal, pečeť či fólie), bývá slušným zvykem na to upozornit, optimálně dát do sekce rozbaleno a poskytnout, byť jen symbolickou slevu.

Toť vše a myslím si, že je to normální přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už opravdu naposledy - kupují se hodinky a ne krabička, navíc ani nikde není dané, že krabička musí být nová (resp. že vůbec musí nějaká být, klidně to může - s trochou nadsázky - dorazit v pytli od brambor). Podobně v kamenném obchodě, což jsem už psal, taky bývá zcela obvyklé, že jsou hodinky vybalené ve výkladu a krabička tak musí být ve stavu "rozbaleno" vždy, byť to na stav hodinek žádný vliv nemá. Takže se tady řeší naprosté nesmysly o jakýchsi krabičkových teoriích a kdo to nechápe, jeho smůla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už opravdu naposledy - kupují se hodinky a ne krabička, navíc ani nikde není dané, že krabička musí být nová (resp. že vůbec musí nějaká být, klidně to může - s trochou nadsázky - dorazit v pytli od brambor). Podobně v kamenném obchodě, což jsem už psal, taky bývá zcela obvyklé, že jsou hodinky vybalené ve výkladu a krabička tak musí být ve stavu "rozbaleno" vždy, byť to na stav hodinek žádný vliv nemá. Takže se tady řeší naprosté nesmysly o jakýchsi krabičkových teoriích a kdo to nechápe, jeho smůla :)

Jistě, jsme všichni č.ráci a jen ty jsi nejlepší... Oh mein Gott. Ta chybějící krabička a noty způsobí, že Rolády např. za 200.000 buď neprodáš vůbec, nebo s problémy za sprostý zlomek ceny. Ano, i takové hodinky se zde na fóru prodávají a nejsou objednávány v igelitu z ebaye...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, ona je řeč o Tissotech za 200t.Kč, že? To pak ano a vše co jsem řekl, beru zpátky, úplně jsem si z tvých "argumentů" sednul na zadek :D

to fakt nemá cenu, vzdávám boj s větrným mlýnem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, já to chápu - na ty "zlaté" Citizeny stačí bublinky...navíc, kdo by dával 5 dolců navíc za krabičku, že ?

Ovšem, pokud si chce člověk na kulatiny udělat radost, tak by to mělo být ťip ťop. Bráchovi jsem kupoval obyčejné Certiny za 15k a ten pocit, když to rozbaluješ je k nezaplacení. Ale chápu - když koupíš Citizeny v bublince, tak je to vlastně taky k nezaplacení, protože jsi ušetřil. Je to prostě o úhlu pohledu, někdo je "chytrolín" když si koupí komplet nové balení a někdo je "chytrolín" když pár kaček ušetří, protože krabičku na ruce nenosí. Pokud je absence, nekompletnost či poškození obalu zohledněno v ceně, proč ne. Pokud se ale kolega speciálně na tohle ptal (a tedy se dá předpokládat, že mu na tom záleží) a pak dostane to, co popsal, tak je to taky k nasrání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě to není kvůli ceně cca 3-5 dolarů, jenž ušetřím. Ale prostě obaly nesbírám u ničeho, takže ani ne u hodinek. Navíc tedy cenově některé Citizeny vyšly na víc, než zde zmiňované Tissoty.

O úhlu pohledu je pak spíš to, jestli obtížně sehnatelný model hodinek (což je tento případ) zatratí dotyčný jenom kvůli krabičce (kterou si může kdekoliv sehnat novou, když s tím tedy má tak velký problém). Právě na toto jsem poukazoval, nikoliv na nějaké spekulace, které tady začaly následně padat a vše vyvrcholilo naprostým blábolem o Rolexech (tam se přiznám, že bych krabičku nejspíš vyžadoval při koupi i já :D ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě to není kvůli ceně cca 3-5 dolarů, jenž ušetřím. Ale prostě obaly nesbírám u ničeho, takže ani ne u hodinek. Navíc tedy cenově některé Citizeny vyšly na víc, než zde zmiňované Tissoty. O úhlu pohledu je pak spíš to, jestli obtížně sehnatelný model hodinek (což je tento případ) zatratí dotyčný jenom kvůli krabičce (kterou si může kdekoliv sehnat novou, když s tím tedy má tak velký problém). Právě na toto jsem poukazoval, nikoliv na nějaké spekulace, které tady začaly následně padat a vše vyvrcholilo naprostým blábolem o Rolexech (tam se přiznám, že bych krabičku nejspíš vyžadoval při koupi i já :D ).

to byl příklad, ne blábol. Vyžadoval jsem kompletní balení i u Oceanusů, které stály 20x méně než ten RLX, abychom se tedy pohybovaly v přibližně podobné cenové rovině. Přiznávám, je to o pocitu a krabičku s návodem na zápěstí nenosím, ale prostě to tak chci, při koupí nových nebo lehce použitých hodinek. Až budu kupovat hodinky na díly či opravu, budu to vidět jinak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...