Přejít na obsah

Bells

Doporučené příspěvky

Já asi taky, ale jasno nemám. Přece jen je to starý model a jak dlouho se někde mohou válet...kdo ví, ale moc mi to ke koupi nepřidává. Pak taky sunburst mám již na Alpinerech, takže si říkám, jestli to nebude zbytečně moc podobné, bílé jsou jasný protiklad. No uvidím, asi si hodím mincí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 837
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Pěkné pánové, junior rovnou double Alpiner, ty se spolu docela perou ne?

 

U mě stále stejně s Alpinery GMT

 

post-25778-0-47439700-1584975075_thumb.jpg

 

 

No a ty barvičky bych zas tak nezatracoval, třeba tyto jsou vysloveně magické, škoda že mi ten tvar moc nesedí

 

post-25778-0-07410500-1584975200_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vies, ze ani neperou.. Tak nejak sa vedia dohodnut :) Za prve GMT-cka su sluzobne starsie cca o rok, vyssia bere. :D Tie tyrkysove Alpinery su cerstva tohtorocna akvizicia. A hodinky rano beriem podla toho, co na seba navlecem, nech to dako ladi :D Jak zenska, viem.. Skor sa vtieraju do priazne ine kusy, kedze som tomu prepadol ako spravny chronomagor. Co sa tyka tych farbiciek, mal som na mysli hlavne tie rozne cierne, khaki a podobne Startimery vacsinou quartzove. Tie Startimery Heritage, co si uploadol, su praveze skvele. Aj ten dizajn puzdra by som mohol, krasny oldschool.

Upraveno uživatelem junior300
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tím střídáním dle oblečení ti naprosto rozumím, dělám to tak taky a ještě k tomu případně výměna řemínku za vhodnější apod. :)

Ty různé shadow modely, nebo jak si je to nazvali taky moc nechápu, je to divné, není na tom nic vidět, nerozumím proč vůbec, ale co na výběr je i tak, takže dobré.

Heritage jsou moc pěkné, i mě se to pouzdro líbí, ale jen na čumendum na ruce mi prostě nesedí, takže bohužel.

 

Jinak co se týče nylonu, tak toto je chevron z Crown and Buckle a stal se jednou z mých nejoblíbenějších kombinací, protože je krásně pohodlný a přesně nastavitelná délka je k nezaplacení. Tah je samozřejmě tah, s tím jsou nejlepší, ale v mém případě je takový sezónní, když je zima, tak mi vadí jak studí, takže na zimu sundavám, užiju si všemožné kreace (zkoušel jsem toho dost, fotky jsou zde, případně v solo vlákně těchto Alpinerů, kdybys chtěl nějakou inspiraci) a při oteplení ho zase nandám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som rad, ze nie som za uplneho magora :D A ano, tiez som nakupil hromadu remenov, aj nejake tahy a hrajem sa. Podla nalady.

 

Tak to je mozne, ten Heritage som na ruke este nemal. Mozno by som skonstatoval nieco podobne, sice nadhera, ale nie na ruke. Urcite ich ale pojdem niekedy pozriet.

 

No tak dik za tip na dobry nylon. A tie tvoje foto mam napozerane, parada. Niektore napady preberiem, si myslim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se s novým, nečekaným přírůstkem - Alpina Startimer Pilot Chrono. Hans je možná po půl roce ještě pozná :notworthy:

Pokukoval jsem po AL-860S5AQ6B tak dlouho, až je nakonec přestali prodávat a protože jsem chtěl hodinky "jen tak, na lítačku", skočil jsem po těchto (Alpina Startimer Pilot Chrono (AL-371NN4S6B).

Jak říkám, "...po zralém uvažování jsem se v afektu rozhodl..."

Už jen zkrátit tah a o víkendu se zašít s foťákem někam, kde mne nikdo nebude rušit.

Tak tady jsou, a sluníčko jim rozhodně neškodí :clap::

post-69394-0-81008200-1585690210_thumb.jpg

post-69394-0-00544400-1585690238_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě proto jsem po nich skočil - ta barva na slunci je úžasná. Z tuctových se stanou uchvacující...

A na lítačku je myšleno tam, kam bych si automat nevzal - třeba rytí zahrady, na projížďku na kole (i když v mém věku 50+ to už není žádné skotačení), vaření atd... Dlouho jsem hodinky nemohl nosit, tak si to teď vynahrazuji, byť na pravé ruce - alespoň mne nedře velká korunka jako některé ostatní kolegy :rolleyes:

AL-372 Big Date jsou na mojí útlou ručku už moc veliké - i když člověk si prý zvykne na všechno. Tak třeba někdy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...