Jump to content

Recommended Posts

• Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bližší pohled na Alpinery      

To mi připomíná    

Tooly na léto? Já mám splněno

• 2 weeks later...

Super,v jednoduchosti je krasa...pridaj aj foto v tme,ako svieti lumi.Predpokladam,ze aj na lunete....

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
před 15 hodinami, Bells napsal:

Stále a pořád 

IMG_5290.jpg.702a6b856ad34990079920521a3d3739.jpg

IMG_5296.jpg.2a44a836d482498aa7d71ee2c8c2ae76.jpg

Mame rovnake hodinky, ale vzdy ked ich cvaknes, mam pocit, ze nemame rovnake hodinky. Tebe predali tie krajsie. 🤨

V 22. 4. 2021 v 11:10, Gustaf napsal:

Jsou super

Joo to ty tvé chrona taky, co si budeme povídat :) 

V 22. 4. 2021 v 11:49, junior300 napsal:

Mame rovnake hodinky, ale vzdy ked ich cvaknes, mam pocit, ze nemame rovnake hodinky. Tebe predali tie krajsie. 🤨

Jsem je měl dřív, tak třeba to pak začali flákat :D Ne samozřejmě vtip, hlavně ty fotky jsou díky bohu milosrdné ke stavu :) ale vzhledem k tomu, jak dlouhé už to soužití je, tak mi ty škrábance apod., už ani nevadí, patří to k tomu.

před 14 hodinami, prischera napsal:

a stále a pořád jsou dobrý. Já dneska obyč pilotky.

Jakože jo, pořád mě fakt i baví, což je super. Ehm už by nám mohli otevřít ty hospody, protože ty pilotky máš už jakou dobu a já je stále neviděl, si pak člověk uvědomí, jak moc špatné to s tím zavíráním je...

• 3 weeks later...

Už jsem ti je chválil na IG, ale tak i zde, tohle je prostě super, tuplem, jak je udělali i menší, než ty původní, které byli obří a tím pádem nenositelné pro 90% chronomagorů :)

Tyhle jsou naopak staré, z roku 2008, NOS kus. Takový náhodný nákup. A jsou velký. Nikdy bych nevěřil, že takhle velký hodinky budu nosit . Ale jsou tak dobrý, že mi to neva . Navíc unitas je krásnej.

IMG_0591.jpg

No tak to jsem se dobře nachytal, já jak vím, že máš obecně menší hodinky, tak jsem rovnou myslel, že jsi vzal tu reedici novou, která je i menší :) Ehm příště bych mohl víc koukat, pak bych si třeba i uvědomil, že ta reedice je v jiném pouzdře atd :D 
No ale vzhledem k tomu, jaké jsou jejich papírové rozměry, tak na ruce zase tak giganticky nevypadají, to je fajn.