Přejít na obsah

Nomos Campus Serie


People

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • Po roku...

Sice si stále těmi římskými čísly nejsem 100 % jist, ale to si nejsem jist ani tím, jestli jsem chtěl světlý nebo raději tmavý číselník. Takhle jsem se ale nakonec rozhodl.

Přidávám se k velmi spokojeným majitelům. Pro mě velmi univerzální hodinky ke košili i na víkend.

20201225_143726.thumb.jpg.d898c932e5b75b60f6888c567984de2a.jpg

20210103_120508.thumb.jpg.efdb8eb434987240df378235cddb8506.jpg

20210105_080831.thumb.jpg.c856d5a999711065909540d97b44d29d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@EngineerHack
Ten nemám. Pak jsem si říkal, že když panuje spokojenost s hodinkami, že bych ho pořídil. Tak jsem psal do Nomosu a je to za 320 EUR (plus něco za výměnu a poštu).

Za to jsou už pěkné hodinky (které BTW nepotřebuji). No, v hlavě to je. Mohu se při nějakém servisu rozhodnout přidat... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, minimus80 napsal:

Super vyber, gratulujem a závidím že si skočil hneď do Nomos,
Sú to 38cky? Aké máš zápästie?

Děkuji. Jak psal výše octaviakk007 , u toho alfa kalibru ten poměr cena / výkon vlastně není tak zlý.
Je to 38 mm jak píšeš a zápěstí mám lehce přes 16,5 cm. Na těch fotkám vypadají skoro až velké na tu ruku, ale jsou akorát... pošlu časem lepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...

Díky, původně jsem chtěl 36mm, ony mají ale lug to lug distance skoro stejnou jako 38, tak jsem zvolil tyto. Ten tah je hezký, přesně jak píšeš, připomíná mi to starodávné magnetické náramky našich babiček :) Já je mám jako pohodové hodinky, malé a lehké a tak jsou na kůži, ještě budu mít perlon...

Přesnost je famózní, po šesti dnech na ruce (na noc odkládám) jdou na sekundu přesně, natahuji vždycky ráno.

Upraveno uživatelem Navros
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě osobně stačí jako "výstřelek" oranžová vteřinovka :) . Ale jo, zajímavé jsou. Trochu retro, pohodové...

Jinak hlásím, že oranžové číselníky asi jdou trochu lépe než šedé. Já to mám po roce na ruce cca +3 až +5 s/den (na vibrografu ale +0). Také ale celkově velká spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...