Přejít na obsah

Nomos Campus Serie


People

Doporučené příspěvky

@Michal. Každé oživení je fajn a k těmhle hodinkám to myslím patří. Celkově se toho v Nomosu nebojí, těch barevných kombinací u jejich hodinek je spousta 🙂

Úplně původně jsem přemýšlel nad světlým číselníkem, pak mi ale došlo, že čitelnost je trochu horší (světlý číselník a rhodiované ručky se světlou lumi), tak jsem vzal kontrast. A když kontrast, tak ať to stojí za to, tedy oranž 😄

S tou přesností to není zlé ani do +5 s/den, jestli odkládáš na noc, třeba najdeš polohu, ve které jdou do mínusu a nakonec se dostaneš na 0. Měl jsem to tak u jiných hodinek a nebylo třeba seřizovat tak často.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Díky, nic lepšího jsem zatím neobjevil, kvalita, design, cena… Nomos je fakt pecka, každý jiný výrobce by se hned chlubil upgradem, ale Nomos si to nechá pouze pro zákazníky, v roce 2020 vylepšili vodotěsnosti u 751 na 20atm a ani se s tím nepochlubili, když jsem jim psal a ptal se, tak jen suše napsali, ze to trochu zlepšili:), no kdo by je neměl rad:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Michal. napsal:

@Spok Pěkná série. Na fotkách není moc poznat rozdíl ve velikosti, jak je to ve skutečnosti? Jak se nosí?
Jinak ty modré Neomatiky se mi líbí asi nejvíce. A ta jejich výška je perfektní!

Kdybys tu napsal nějaké porovnání, tak bych si ho přečetl :)

751 je přesně 40mm, ale díky bílému cifru na ruce vypadají větší, nozky ani u jedněch nejsou tak dlouhé, naopak neomatik 767 na ruce působí menší, přitom jsou pouze o 0,5mm menší, výška je úžasná u obou automatů. 737 jsou hezké, malé 38,5mm, výška taky super, nosí se asi nejlépe, ale je na nich prd vidět:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Navros napsal:

@Spok Ano, vzhledem k ceně je kvalita a "přidaná hodnota" ve formě inhouse strojku opravdu skvělá. Pro mě je Nomos jedna ze tří mých neoblíbenějších značek 🙂

Nomos vnímám jako starý Rolex, skvělá kvalita, přesnost, osobitý design, cena, která se dá pochopit vzhledem k 95% vlastní výroby, zatím u me vedou, uvidíme časem:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...