Přejít na obsah

Breitling Baselworld 2017


Jörg8X

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Išiel som založiť nové vlákno ale keď už tu je tá jedna fotka z nových Navitimerov, hodím to sem...

 

Navitimer Rattrapante

 

?Breitling Caliber B03 (COSC)

70 hodín rezerva náťahu

45mm veľkosť púzdra

Limitka v zlate v počte kusov 250

 

Viac na: https://www.breitling.com/en/campaigns/navitimer-rattrapante/

post-38180-0-28031400-1490173730_thumb.png

post-38180-0-43550200-1490173734_thumb.png

post-38180-0-16099200-1490173743_thumb.png

post-38180-0-44317600-1490173746_thumb.png

post-38180-0-74371300-1490173749_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navitimer super, je to vlajkova lod, ale je to stodevadesatsedma variace na totez. Myslim, ze by mohli sahnout na nejake jiné modely - SOH, Herkuly, Avengery, apod.

SOH II :)

https://www.breitling.com/en/campaigns/superocean-heritage-ii/

 

post-33388-0-18404100-1490195262_thumb.jpg

 

EDIT: líbí se mi, že i 42 mají datum na 6

Upraveno uživatelem Jörg8X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si to trochu pročet, ale edit už nestíham...

 

Luneta:

The main development took the form of a new steel bezel with an ultra-hard high-tech ceramic ring that is scratchproof and extremely shock-resistant. The elimination of the metal ring surrounding the minute circle means the bezel appears to form a seamless whole with the dial in a matching color, adorned with the original Superocean logo.

 

Tady je luneta docela hezky vidět, za mě dobré :)

3.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak určitě to je lepší než ETA, ale stejně mi to přijde trochu ostuda od Breitlingu :)

Proč si to myslíš ? Breitling dodává Chrono a Tudor 3 ručky výsledek je že oba brandy mají 70h inhousy za dobrou cenu (42 SOH za 4000$ na gume / 4700$ na meshi), ty SOH s 3 denním inhousem a keramickou lunetou za 4k na gumě mi přijde jako dobrá koupě.

Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč si to myslíš ? Breitling dodává Chrono a Tudor 3 ručky výsledek je že oba brandy mají 70h inhousy za dobrou cenu (42 SOH za 4000$ na gume / 4700$ na meshi), ty SOH s 3 denním inhousem a keramickou lunetou za 4k na gumě mi přijde jako dobrá koupě.

to vážne také ceny...?? :eek:  Ako nie že by som na to mal ale tiež si myslím, že za tie peniaze je to veľmi dobrá kúpa... Inak dnes pridali aj celkom pekné video tých Rattrapante...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč si to myslíš ? Breitling dodává Chrono a Tudor 3 ručky výsledek je že oba brandy mají 70h inhousy za dobrou cenu (42 SOH za 4000$ na gume / 4700$ na meshi), ty SOH s 3 denním inhousem a keramickou lunetou za 4k na gumě mi přijde jako dobrá koupě.

Myslím, že B by mohl mít svůj nechrono inhouse. Ale rozhodně ty nové SOH jsou lepší koupě než ty staré - o tom žádná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tkol: Já bych řekl, že budou na podzim. Ale zatím jsem termíny nikde neviděl, tak uvidíme, jestli se to dá stihnout letos k rybníku :)

 

Jinak zhruba v půlce videa jsou postupně všechny tři varianty  :)

https://www.youtube.com/watch?time_continue=146&v=OTX_mGpbm-4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Náhodou nemáte někdo zbytečných 100k na ty modrý SO? Hrozně se mi líbí a stačily by mi jenom na gumě...

A teď vážně. Nový SO i ty Navitimery vypadaj fakt dobře. Ne, že bych si na cal.17 v mých Coltech stěžoval, ale inhouse je inhouse. A ta keramická luneta k tomu... Breitling mi udělal radost. Asi si vážně budu muset vsadit.

Upraveno uživatelem VojtaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...