Přejít na obsah

Mechaniky pro surfaře ke dvacetinám


Doporučené příspěvky

ked chce cestovat a poznavat nezname kraje, tak toto - https://www.chronoshop.cz/steinhart-potapecske/steinhart-ocean-vintage-gmt

mal som ich a mozem ich doporucit. spracovanie prvotriedne, na ruke sedia paradne, wr optimalna. vhodne aj letnu slavnost, kde moze balit baby ;)

 

Upraveno uživatelem Roman-ZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volil bych něco na tahu+gumu na prkno popřípadě nato strap, který bude ve vodě nejbezpečnější.

Za mě, želvy nebo ty solární seiko, štajny jsou fajn ale jsou už dost masivní.

 

Variantu přibalit k hodinkám gumu nebo NATO jsem taky zvažoval, ale spíš nejdřív uvidíme jestli ho ty hodinky chytnou. Pokud ano, tak ho nasměruju sem a bude taky ztracenej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam so Surfovanim (ani neviem preco) spojenu znacku Technomarine. napr. rada Cruise.

dost na ebay aj UK Amazone. U nas nie taka rozsirena ale v ramci EU v pohode.

Alebo s dostupnejsich Timex s Tide radou....

Technomarine znam, ale asi bych si je jinak nespojil se surfem :) Kazdopadne tebou postovanej model taky nevypada zle a znacka jako takova je tu neokoukana. Jediny co, tak me trochu odrazuje je jejich velikost.

 

Na Timexy jsem koukal, cenovka pekna, ale vzhledove me neoslovily, zatim vedou ty gshocky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sam jsem surfar a podporuju napad Bellse vsemi deseti. G-Shock na prkno a nejake potapky v automatu, napr. Seiko SKX007 na plaz a jine klidnejsi aktivity.

Zacinam se k tomu taky klonit cimdal vic, financne to bude sice nad limit, ale bez kompromisu. A nebude se o ne muset ve vlnach a pisku bat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...