Přejít na obsah

Výběr Biku


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nejdůležitější je ,aby Ti sedla geometrie rámu ,osazení cokoli od Alivio nahoru bude jako nové fungovat dobře no a až to ojedeš můžeš koupit lepší ,je to koneckonců spotřebák . Sice měříš 168cm ,ale doporučoval bych 29 kvůli tomu,že pokud použiješ úzký pláště máš z toho šviháka i na silnici . Cannon ,Spešl ,mají i v téhle cenové kategorii dobré rámy i když osazení je slabé . Víc noname značky lákají na lepší osazení,ale právě geo rámu a zpracování je bída 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdůležitější je ,aby Ti sedla geometrie rámu ,osazení cokoli od Alivio nahoru bude jako nové fungovat dobře no a až to ojedeš můžeš koupit lepší ,je to koneckonců spotřebák . Sice měříš 168cm ,ale doporučoval bych 29 kvůli tomu,že pokud použiješ úzký pláště máš z toho šviháka i na silnici . Cannon ,Spešl ,mají i v téhle cenové kategorii dobré rámy i když osazení je slabé . Víc noname značky lákají na lepší osazení,ale právě geo rámu a zpracování je bída 

 

 

Jj proto si pro něj jedu osobně....tohle si vyzkouším na prodejně. Ale i tak mě víc láká 29"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale on potrebuje koupit kolo z toho uvedeneho obhodu. Neb ma nejake benefity tam.... A technicky, kdyz nebude stavet kolo za velkoobchodni ceny je to cenove nevyhodne. To je lepsi rovnou koupit v obchode dobre osazene ( deore, slx, xt) ;-)

Upraveno uživatelem Napoleon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsi nacal Ghost. Tak do 2014 meli ramy z 7005 alu. Pak to prestali oznacovat. Pouze alu d.b. ( dvojite zeslabeni) .geometrii maj dobrou i ram je celkove pekne udelany. Jinak ghost a lapierre s tunturri patri pod jeden koncern accel group. Ghost kompletuje kola v chebu.

Upraveno uživatelem Napoleon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je nakonec všechno jinak, pro můj způsob nákupu platí speciální podmínky a tak musím koukat po kolech které nemají slevu. Se slevou jsou už nabízený modely, které se mi neoplatí kupovat....většinou 2016 a 2015 rok výroby.

 

Takže výsledná volba nejspíše padne na tento kousek http://www.bike-sport-shop.cz/jizdni-kolo-merida-big-nine-300-matte-black-green-white-2017.html

 

Spešl Comp 2016 bych měl za 23.5k, což je už hodně nad limit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvýhodnění pro mě je takové, že to neplatím hotově. Dalo by se říci, že to jsou virtuální peníze které mají omezenou uplatnitelnost. Tedy takovou jakou mi dovolí společnost co toto zpravuje a jak se s tím vypořádají jednotliví prodejci. Zda umožní či neumožní nákup pomocí benefitů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak nějak, pak už jen záleží jak toho využijí/zneužijí prodejci. Jako třeba bike-sport, kde nelze nakupovat kola a doplňky ve slevě. Na jednu stranu to zamrzí, mají tam pěkné kousky, ale zas to mám prakticky zadara.

 

Co jsem postoval tu Meridu, tak jsem hlavně koukal na osazené komponenty a tam je to komplet Deore.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...