Přejít na obsah

Výběr Biku


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Panove mel bych dotaz. Taky vybiram nove kole tak doufam, ze nebude vadit pouziti tohoto vlakna at nemusim zakladat dalsi.

Shanim kolo na takovy to "moje jezdeni" - lesni cesty, polnacky, obcas cyklostezka, asfalt...

 

Jde mi spise o univerzalnost kola. Urcite celoodpruzeny, zdvihy max 130mm. Cenove bych se chtel pohybovat nekde 50-60. 

 

Co nejvic resim, tak si nejsem jistej velikosti kol, jestli 27,5 nebo 29. Merim jen 175cm. Vim, ze tato otazka se resi vsude, ale zkusim se zeptat tady zkusenych.

 

zatim diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za rady a tipy. Cim vic hledam tak to je tezsi, znacek a moznosti je fakt spousta. Hlavni parametr je asi osazeni XT, zdvihy 120-130mm, musi se me taky libit, at mam z toho biku mam radost. Hodne se mi libi Ghost, narazil jsem na tuhle prekopavku a prijde mi to celkem ok 

http://www.cyklonemcik.cz/zbozi/jizdni-kolo-ghost-amr-2-xt-8000-11-2016

 

co myslite? Ted jsem jeste narazil na Cube a asi taky dobry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to co chceš jezdit (lesni cesty, polnacky, obcas cyklostezka, asfalt...) nevím zda ty zdvihy budou stačit.

Jestli jsem to dobře pochopil, jde ti hlavně o vzhled a aby to bylo na XT-téčku, kdyby se někdo zeptal......

Ale zde na fóru se ani tomuto zadání nedivím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, rekneme bezny jezdeni po lese, prejezdy po asfaltu atd. hledam spis univerzal, nejsem zadnej profik. O to XT mi spis jde, jako, ze kdyz chci dat za kolo tech treba 60 tak uz bych to rad mel na xt. Pokud tady nekoho pohorsujou moje dotazy tak se omlouvam a nebudu to tady resit.

Kupuju si kolo pro sebe, ne abych nekomu vypravel jaky je osazeni a podobny keci...

 

Jsem normalni rekreacni jezdec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsi rekreační jezdec, tak podle mě zbytečně dáváš navíc 30 klád. Za 30 totiž pořídíš hodně solidní kolo se vzduchovkou a s osazením kombinací XT, SLX Deore, což je pro tvé potřeby, jak píšeš rekreační jezdec, naprosto dostačující. Navíc nevím, proč pro tvé potřeby celoodpružené...Zbytečnost a fakt vyhozené kačky.

Třeba mně doporučovaná Tacana 7 http://www.mojekolo.cz/ghost-tacana-7-black-red-blue/

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, urcite priznavam, ze kolo nevyuziju na 100% jeho moznosti a schopnosti. Spis si rikam, ze priplatim na zacatek pro vetsi vydrz komponentu a spolehlivost. Hledam trailove kolo idealne zdvih 120 max 130, spis 29 kola, kdyz bude cena okolo 60 tak bych ho proste chtel uz na xt. Jinak zadny extra pozadavky nemam. Ano kolo se mi musi libit, kdyz koupim kolo za 60 tak nechci abych byl pokazdy nas*anej, kdyz ho uvidim, protoze ma takovou a takovou barvu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vo tom žádná, že se kolo musí líbit, to nezpochybňuju vůbec, mám to stejně. Pokud ti o kačky nejde, pak kup za 60 trail, ale za mě jsou to úplně vyhozené peníze pro tvé potřeby. Pokud jsi skutečně rekreační jezdec, tak i ta Tacana 7 ti v podstatě splní skoro doživotní službu (nehledě na to, že to už je slušné kolo) když se vo něj budeš starat...Takže tak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...