Přejít na obsah

Vyber vysavace


Doporučené příspěvky

ty asi neumíš číst co ? :D

 

píšu, že to má soused a předváděcí akci jsem absolvoval u něj ..... kýbl z vodou a vrtuli za šest pětek bez příslušenství fakt nepotřebuju .... to si rači koupím pořádnej smeták z koňskýho vocasu, ale jestli ses v tom našel tak směle do toho .... můžeš pak založit vlákno s testama

Já zase píšu,že to není o Rainbow,ale o principu toho úklidu a ten je skvělý. Vůbec to není o kýblu s vodou a vrtulí. Je to o ekologii a nesmradu při úklidu a tak.Fakt je,že obsluha je trochu složitější,nalít 2 litry vody a po ůklidu je zase vylít do hajzlíku a nádobu vypláchnout.Fakt dřina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 233
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mame priemyselny vysavac z lidla na fakt hrubu spinu v garazi atd, LG ktory beha a vysava sam a miele na interierove miesta ktore ten samohyb nepovysava. Dreamteam.

Upraveno uživatelem ivan_989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš přes 5k příspěvků,ale to ještě neznamená,že můžeš být tak drzý,sám jsi šmejd. Nejdřív si kolem problematiky něco nastuduj a pak pruď!

 

Hele a nemohl bys mi jeden ten zázračnej vysavač prodat? Zatím vypadáš, že je dealuješ...

To chování pana prodejce Rainbow z čených ovcí si totiž ani jiný označení nezaslouží a je jedno jestli nabízí vysavače, ovčí deky nebo elektřinu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a nemohl bys mi jeden ten zázračnej vysavač prodat? Zatím vypadáš, že je dealuješ...

To chování pana prodejce Rainbow z čených ovcí si totiž ani jiný označení nezaslouží a je jedno jestli nabízí vysavače, ovčí deky nebo elektřinu...

Lidi vy jste fakt prdlí,nebo neumíte číst.Jasně jsem napsal,že jde o vysavač Vivenso z Německé produkce,sehnal jsem ho za 14tis. nový. Fakt nechápu kde se vzala ta útočnost některých členů. Vysavač máme více než rok a jsme navýsost spokojeni. Najděte si to na Googlu. O nějakém dealu není řeči. Už si tu připadám jak debil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi vy jste fakt prdlí,nebo neumíte číst.Jasně jsem napsal,že jde o vysavač Vivenso z Německé produkce,sehnal jsem ho za 14tis. nový. Fakt nechápu kde se vzala ta útočnost některých členů. Vysavač máme více než rok a jsme navýsost spokojeni. Najděte si to na Googlu. O nějakém dealu není řeči. Už si tu připadám jak debil.

 

Ale já četl, že jsi se zamiloval do vodníků a dá se koupit lepší Vivenso než rainbow za 20k. Jen když tu někdo neznačil, že Rainbow je šmejdama prodávanej předraženej krám (pořád je to jen vysavač...), což bezesporu je (viz tebou zmíněný Vivenso), tak jsi tu vyskakoval jak čert z krabičky.

 

Útočíš tady jen ty, protože ti tady někdo šáhl na hračku. Nešlo o vodní vysavač, šlo o Rainbow. Nebudeš si připadat jako debil, když se tak nebudeš chovat...

 

Hlavně se z toho nepo....ať ti to saje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já četl, že jsi se zamiloval do vodníků a dá se koupit lepší Vivenso než rainbow za 20k. Jen když tu někdo neznačil, že Rainbow je šmejdama prodávanej předraženej krám (pořád je to jen vysavač...), což bezesporu je (viz tebou zmíněný Vivenso), tak jsi tu vyskakoval jak čert z krabičky.

 

Útočíš tady jen ty, protože ti tady někdo šáhl na hračku. Nešlo o vodní vysavač, šlo o Rainbow. Nebudeš si připadat jako debil, když se tak nebudeš chovat...

 

Hlavně se z toho nepo....ať ti to saje ;)

Tak teď už jsem z té diskuse opravdu jelen. Jen jsem chtěl dát do placu svojí zkušenost,poradit a jsem tu za dealera a úplného debila.Tak Vám dík soudruzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

 

Tak teď už jsem z té diskuse opravdu jelen.

tak to si muzete podat s krtkem ruce a otevrit zologickou

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty asi neumíš číst co ? :D

 

píšu, že to má soused a předváděcí akci jsem absolvoval u něj ..... kýbl z vodou a vrtuli za šest pětek bez příslušenství fakt nepotřebuju .... to si rači koupím pořádnej smeták z koňskýho vocasu, ale jestli ses v tom našel tak směle do toho .... můžeš pak založit vlákno s testama

 

Spíš Ty. Zareagoval jsi na to , že rejan v počátku svého příspěvku psal o tom, že byl na předváděčce Rainbow a Ty hned z první dobré píšeš, že Rainbow za 60000 Kč ne. Ale že kolega píše dál, že existuje levnější varianta Vivenso za 14 a on ji má doma rok, jsi asi už nezaregistroval...

 

A protože nejlepší obrana je útok, sám ho obviňuješ z toho, cos vlastně předvedl Ty. Někdy jsi vtipný, ale chce to i trochu slušnosti a pokory přiznat chybu.

Upraveno uživatelem zbuddy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já četl, že jsi se zamiloval do vodníků a dá se koupit lepší Vivenso než rainbow za 20k. Jen když tu někdo neznačil, že Rainbow je šmejdama prodávanej předraženej krám (pořád je to jen vysavač...), což bezesporu je (viz tebou zmíněný Vivenso), tak jsi tu vyskakoval jak čert z krabičky.

 

Útočíš tady jen ty, protože ti tady někdo šáhl na hračku. Nešlo o vodní vysavač, šlo o Rainbow. Nebudeš si připadat jako debil, když se tak nebudeš chovat...

 

Hlavně se z toho nepo....ať ti to saje ;)

 

Proč ta agresivita na fóru gentlemanů? Navíc nemáš pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj vysavač mi dobře slouží už 15 let, má jméno a uši a je to moje manželka. Co používá na úklid je mi putna, když mě to nestojí víc než kolik měsíčně sypu do hodinek. Že rejan našel uspokojení v něčem co bylo jednorázově dražší mě nijak neuráží - nejde o dealera, debila ani o cucáka, který by měl za potřebí nechat se pérovat od dlouhodobě frustrovaného autobusáka. A k tobě Lamiczko už mi to vůbec nesedí - nejsou to nějaké dozvuky jesenické táckovice?  <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

já jenom zírám :D

 

urážky lítaj sem tam (podotýkám, že sem s nima nezačal) a nikdo s tím nic nedělá .... já když napíšu nemravné slovo tak mám ban na měsíc 

 

takže všichni moji oblíbenci  .... děte do prdele i vysavačema  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...